Taurės ketvirtfinalis: Aktas - Nemenčinė 1:0

Rudenėlis atėjo konkretus… Žaidėm tikrų Fanų stadione, tad rudenėlis su savo lietumi antram kėliny nepernelyg nesugadino nei nuotaikos, nei aikštės, nes ji šiaip amžinai plastmasiškai žalia, nei mūsų noro nugalėti.
SFL taurė, ketvirtfinalis, priešininkas “Nemenčinė”, ir mes jį nudaužiam ir keliaujam į pusfinalį, kur lauksim Ozo arba Navigų.
Smagu, kad sudėtis buvo pakankamai optimali, su keliais keitimukais. Vardų ir pavardžių neminėsiu. Nes yra pakalbėti ir šiaip apie kai ką kitko. Pasak Labo, susigrūmėm su “gramatnais” žaidėjais. Jie nebijojo patampyt kamuolio tarpusavy, netgi pagrąsinti mūsų vartams. Tačiau… Man pasirodė, kad mes buvom geresni. Na abu kėlinius buvom tokie. Po progelę po kitą, mūsų valtis buvo priirkluota prie priešo vartų ir tik laikdrodžio rodyklės klausimas buvo, kada mes laimėsim. O nutiko viskas pakankamai paprastai. Varžovai neįvertino mūsų eilinio kareivio Pajuodžio, pasiekusio savo fizinės formos ir šlovės apoteozės. (http://www.zodynas.lt/tarptautinis-zodziu-zodynas/A/apoteoze). Antram kėliny, Pajuodžiauskas ties 30 metrų nuo vartų gauną perdavimą iš dešinio krašto. Pasistabdo, nusimeta sau ant kairės , atstumas link vartų lyg ir sumažėja ir užtaisęs visus parakinius užtaisus, kurie smegenų neuronų pavidalu persiduoda į tą smagiąją kairiąją ir ji iššauna. Pastebėtina, jog kamuolys ir aikštė šlapi, o tai suteikia papildomos intrigos šiam esminiam varžybų momentui, kamuolys gavęs tokį spyrį į užpakalį lekia lyg pasiutęs vartų link, prieš vartus dar atsimuša į žemę ir slystelėjęs sykį lyg Alberto Tomba (http://en.wikipedia.org/wiki/Alberto_Tomba) paspartina savo skriejimą ir ramiai bet spurdančiai įsitaiso lyg svogūnas sietkoje pas bobutę Kalvarijų turguj. Rungtynių tablo tingiai pakeičia rezultatą į 1:0 ir toks išlieka tolimesnėje mūsų klubo istorijos statistikoje. Jeigu gynyba visus formalumus su varžovais tvarkė lyg tikras biurokratinis mechanizmas, nepalikdamas nė menkiausios galimybės prasprūsti kokiam nors netikėtam varžovų antpuoliui. Tai mūsų Labas paskutinę minutę dar norėjo patempti komandėlę, bet ne mūsų, o Nemenčinės. Buvo taip. Varžovai skiria ilgą perdavimą į kraštą savo puolėjams. Nuo brofkės buvo tiesiog įdomu stebėti. Tam krašte mūsų gynėjų nėra, tačiau Labas jau tiek įkačiagarino savo traukinį ir iš vartų patraukė link to kamuolio. Pušku pušku pušku...... Pasiima jis tą kamuolį. Varžovai jau čia pat. Labas neišmušinėja kamuolio į užribį, bet Dainiuko stiliumi apveda tą vieną. Tačiau atsiranda antrasis, tą irgi bandė apvesti, bet nepavyko. Kamuolį varžovas atėmė ir bandė iš krašto pasiųsti kamuolį į mūsų vartus. Laimei varžovas nebuvo pakviestas į Ukrainą peržiūrai. Tad jo koja nebuvo tokia smagi kaip mūsų eilinių.
Pelnyta pergalytė!! Puft ir mes pusfinalyje.
Esminiai momentai. Mindoza pagaliau išmoko vieną unikalų nugaros tempimo pratimą ir po kurio gražiai grįžta į startinę sudėtį. Po varžybų mes gauname dozę “žaliojo”, bet be čipsų…. Yra tam ir priežastis. Šniokelė mini gimtadieiį beigi atkišęs bevardį pirštą iškilmingai trubadūrina, kad vedė savo išrinktąją. Suprask turim naują šeimą ir turim naujų variantų papildyti šokėjėlių ansamblio gretas arba būsimą Akto startinę sudėtį. Tada dar vienas cirkas nutiko vienam mūsų rašytojui kavos mėgėjui Lukoil degalinėj, kuris būdamas brofkinių sąraše, sąžiningai vėluoja ir nutaria pasikavinti. Rašytojas mėgsta kavą su keturiais cukraus pakiukais… Na tai va. Kol aparatas pyla kavą į puodelį, rašytojas įpylė vieną cukraus. Antrą cukraus. Bepilant trečiąjį, rašytojas supranta, kad cukrų pilą ne į puodelį, o į po kavos aparatu esančią šiukšlių dėžę. Hmm… Paimamas sekantis pakiukas….. Istorija su cukraus pilimu pasikartoja. Griūk negyvas. Rašytojas pagalvojo, kad tuoj privarys į kelnes iš savęs paties ir iš savo veiksmų. Taigi sutelkus visas likusias smegenų ląsteles kavą visgi pavyksta pasisaldinti tais mėgstamais keturiais cukraus:) Spėkit kokio didumo Lukoil pardavėjos akys buvo atėjus prie kasos…. Laimei už cukrų papildomai pinigų neprašė:)
Tiesa, dar ukraincai mums siunčia linkėjimus. Esam du saviškius išsiuntę į peržiūrą į Ukrainą. Vieną tikrina Simferopolio “Dontdrinksamagonenspivom” klubas. Kitas gi, ar anas gi treniruojasi su “Rauchenbambukenmitvalidol” vienuolike. Visi jie siuncia mums linkėjimus ir žada grįžti bei patempti komandėlę reikalui esant.

Anoniminis kavos mėgėjas