Aktas - Fakyrai 0:0

Na pagaliau SFL puslapyje pasirodė praeito savaitgalio rungtynių su Fakyrais aprašymas. Laukėm, nes ne visi tas 90 minučių prisimena. Neprisiminimo bėdos būta tame, kad rungtynėms dar neprasidėjus ties kampinio gairele VIP‘inę užuovėją nuo vėjo ir dar su čerpiniu stogu sukonstravo mūsų jubiliatai Gintūcha (Nr. 50) ir Čipsūcha (Nr. Trackis +5). Gera tądien buvo brofkėje tinginiauti...
Šiek tiek apie varžybas, jos baigėsi lygiosiomis po nulį. Progų buvo, Fakyrų vartų stačiakampio tvirtumas buvo ne kartą tikrinamas, o ir varžovų vartininkas momentais fantastiškai sustovėjo. Po varžybų jausmas buvo dvejopas, viena vertus jautėmės it pralaimėję, nes aikštelėje progų buvome daugiau susikūrę ir tie trys taškai mums taip reikalingi labiau pasiekiami buvo, kita vertus nuotaikos nekelti negalėjo trečiojo kėlinio užeigos ansamblis, bet tai jau nebe apie futbolą, todėl keliamės į kitą pastraipą. Žr. žemiau↓.
Šventei buvo pasiruošta precižiskai, palapinė vėjo gūsiams ir lietaus vandeniui sugerti, kėdutės žmonių svoriams atlaikyti, staliukai skanėstais įvairiais nukrauti, iš balto FORD‘o keliaujanti muzika nuotaikai paaštrinti ir t.t.t.t.t.t. Kada paskutinį kartą po varžybų dar būdamas trys metrai iki stadiono vejos ragavai karštos trintos moliūgų sriubos? Kada paskutinį ar bent pirmą kartą ragavai AC/DC alaus? Ar labai dažnai tenka matyti jaunimą rodantį pagarbą gerb. Mariui (sulaukęs kreipinio Jūs Marius iš nuostabos net paraudo)? Visa tai mes patyrėm, matėm, jautėm, turėjom ir „trečią“ kėlinį vėl laimėjom. Gintui jubiliejaus proga geniai iškepė ištikimiausio sirgaliaus marškinėlius, o Čipsui nieko nedovanojom. Smagiai savaitę užbaigėm, o jei dar trys taškai būtų buvę...
Dėkui gimtadieniniams geniams už šventę, net neabejoju, kad čia jums labiausiai pagelbėjo mūsų Dambrauskų Dambrauskienė, ačiū ir šiai poniai.
Aiktšelėje pasrodė: Labas, Svajūnas, Eimantas, RomasP, Pajuodis, Ovidijus, Mariukas, Benas, Mindoza, Mindaugėlis, Zykelis, Amba Junior, Nedas, Petras.
Puotoje svečiais buva: treneris Nerka, Gelmis, Apkė, briliantinės rankos savininkas Amba, Marko, Nedo naparnikas ir žinoma, pats Marius.
Savaitgalį mūsų laukia Žaliaskarė Ukmergė, lauksim palaikymo stadione, o po to išsilaikymo picerijoje!

Yoji Anjo