Aktas – TAIP 2:3

Apturėjom dvikovą su TAIP kareiviais…
Dar visą savaitę neapleidžia krienų skonio kartėlis po jųjų. Geras sekmadienio vakaro oras geram futbolui. Galėjo būti. Turim ir neblogą sudėtį aikštėj ir gerą brofkės komplektą, kurį jau buvo bevažiuoją raminti aplinkiniai apaugos ekipažai :)
Išeinam į aikštę ir drąsiai ir gan nedrąsiai, nes priešininkų gretose žaidėjai su garsiomis pavardėmis ir dideliais autoritetais. Sutarėm, kad žaisim antru numeriu. Nesigavo…. Žaidėm trečiu numeriu :). Pirmu žaidė teisėjas, antru TAIP’ai, o trečiu mes.
Varžovai davė darbo visiems, tiek gynyboj, tiek centre. Mūsų pasiukai nebuvo itin tiklus ir gan daug prarastų kamuolių leido varžovams po truputį grasinti Labuliui, kuris šį kartą buvo beveik idelaus, nu beveik…. :)
Daugiausiai problemų mums buvo po TAIP standartinių padėčių, ypač kampinių. Na bet kažkaip mes atsispardėm. Ir tikrai nevengėm patys kontratakuoti. Pirmą kėlinį baigėm po nulį.
Antrajame vaizdas daugiau mažiau panašus. Iki kol mūsų kontros metu, TAIP gynėjas griūdamas baudos aikštelėje stabdo kamuolį ranka. Teisingas 11m baudinys, kurį nedrąsiai, bet užtikrintai realizuoja Mindoza. 1:0.
Tada ir prasideda varžovų antpuoliai, atakų lavina po lavinos, skersas po skerso, kamuoliai tik skraido virš galvų. Ir... ko ir Labas bus išpranašavęs, tas ir nutiko. Lygioj vietoj, mūsų baudos aikštelėje dėl kamuolio kovoja Vaidutis ir kareivis... Mačiau, kad kamuolys beveik pas Vaidutį ir kareivis pastumdamas Vaidutį turėtų gauti pražangą. Tačiau.... Kareivis skaudžiai surinka, nugriūna, susivarto ir teisėjas lyg pabūgęs tolimesnių pabūklų salvių skiria 11m baudinį į mūsų vartus. Turėk bėdą.... po šio sprendimo seka keletas minučių karštų emocijų, negailestingų rykščių visų adresu, bet.... Mindoza prie visos puokštės malonių gauna raudoną ir eina rūkyti į persirengimo kambarį. 
Jie realizuoja. 1:1. Lieka 18 minučių.... Liekam dešimtyje aikštėje. Darosi karšta.
Varžovų teroras tęsiasi . Ir po kelių minučių gaunam kažkokį kreivą įvartį iš kokių 20-25 metrų. Lygioj vietoj.... 1:2. Atakos nesustoja... ir mes tikrai jaučiamės pabirę lyg matrioškos. Na ir atsiridena trečiasis į mūsų vartus. Kaip ten bebūtų, turėjom ir mes keletą pusprogių, kurios būtų buvę į temą. Na o paskutinėm minutėm Zykelis įridena įvartuką ir varžovams 2:3. Taip ir baigiam. 
Kažkaip blaivia galva perkračius varžybų faktus negali pykt ant rezultato, galbūt nebuvom geresni, bet ir nesilpnesni. Tačiau norisi tikėti, kad galbūt šį kartą mūsų fortūną nubaidė nelaiku ir nevietoj suaidėję švilpuko garsai...

Eilinis G.