Carlsberg taurės pusfinalis: Ozas - Aktas 0:2

Įdomi savaitė sporto pasaulyje... Dainavoje Pa-daigai dygo, Utenoje Re-ridikai ant žemės krito, Kapsuke apsauginiai skalūno dujų pavyzdžius aikštelėjo dalino, o kiek mes dar nežinom? Smagu, kad vakar vykusiame Carlsberg taurės pusfinalyje su Ozu apsiėjome be tokios įvairovės.
Į rungtynes rinkomės atsakingai, pirmieji žaidėjai ir sirgaliai pasirodė dar prieš 20:00 val., kiti 20:11 val., buvo kas atėjo ir 20:14 val., visgi visi atėję iki 20:25 val. susitiko tamsoje prie šlagbaumo ir nedelsiant čiupo išmaniuosius tikrinti ar tikrai šiandien ir ar tikrai šiame stadione vyks varžybos. Nerimo buvo dėl aklinos tamsos gaubiamo stadiono, o ir geriausio Čipso nedraugo apsauginio komentaras, kad šiandien jokių varžybų nebus sukėlė šiek tiek abejonių. Pora skambučių tam kam reikia ir mes jau viduje, stadiono šviesos ima žiebti, o stadiono patrulis net leidžia rinktis kuriame stadione norėtume žaisti, apsidairę ir pamatę didelį būrį saviškių sakom, kad jamam futbola 11x11. Neprašovėm.
Mūsų buvo tiek ir tokių: Labas, Eima, Svaika, RP, Dainius, Pajuodis, Mindaugėlis, Petras, Mariukas, Ovke, Vaidutis, Zykelis, broliai Ambai, Gelmis ir Apke. Juos palaikė Gynte, Presidents, Marco, Šmigis, Saulėnas, Virgis, Čipsas, Šnioka su šviežia Šniokiene, Neerkai (2 vnt.) ir Nerka (1 vnt.).
Pradėjom aktyviau, judėjom gražiau ir tvirčiau. Apie 15-20 min. Zykelis labiau krašte gauna perdavimą iš Petro, neperskuba, lukteli ir išlaukęs duoda pasiuką įkertančiam Mariukui, o anas beveik griudamas uždaro, 1:0. Nuotaika gera. Toliau rodom tikslesnį ir aštresnį futbolą, Dainiukas gauna puikų perdavimą iš saugų, pabėga, lieka vienas prieš vartininką, lygiagrečiai bėga Amba, šaukia, rėkia, staugia, prašo... Dainiukas girdi, mato, tyliai atsiliepia į prašymus, bet lemiamu momentu kamuolys nepklauso ir šiek tiek atleidęs kamuolį nebespėja paspirti jo paspirti jo paspirti jo visiškai laisvam kinologui. Antroje pirmo kėlinio dalyje šiek tiek sėdam, Ozas įsipatogina ir mūsų pranašumas nebe toks jau pastebimas. Po pirmo kėlinio, 1:0 mūsų naudai. 
Daug visko buvo antram keliny. Nors Ozas tikrai nesnaudė, kažką kūrė ir kažką bandė visgi mūsų sukurtų progų įvarčiams skaičius buvo akivaizdžiai didesnis. Įsimintiniausios progos: tik pasirodęs Gelmis bėga lekia ir įkirtęs į baudos aikštelę sulaukia savailaikio perdavimo, deja, pirmas lietimas ne pats pats, to užtenka, kad puiki proga taptų tik proga; dar už kelių minučių vėl Gelmis rūksta, apsidairo ir žiūri, kad jau su kamuoliu jis rūksta, priekyje tik vartininkas, už nugaros, bet labai labai čia pat Ozo šalies gynėjas, Gelmis smūgiuoja, bet šalia vartų; Vaidutis paguldo vieną, parkrinta antras, lieka tik vartininkas, smūgiuoja išorine, kamuolys atsimuša į virpstą ir rieda palei linija, rieda ir nurieda (bfofkiniai ir žaidėjai jau buvo iškėlę rankas į viršų, kai kas ir tris kart valio jau buvo ištaręs, deja). Po tokių momentų darosi baisu, baisu, kad negalima taip žaisti su fortūna, nes ji mėgsta bajerius, tokiais epizodais galėjom įkvėpti ir pačius varžovus pradėti tikėti, kad gali įvykti, taip kaip mes nenorim, kad įvyktų. Viskam savas laikas sako Marius Linkevičius, smeigia iš toli, kamuolys kaip torpeda per keletą akmirkų zigzagine trajektorija atgula vartuose (neveltui tas Mariukas LEU SFF stipendiją gauna:)). Įvartukas simpatukas, Jutūbės pagardukas - būtų buvęs, jei kas kamerai būtų ON ištaręs. Oij kaip laiku, oij kaip palengvėja. Toliau tik formalumas, nors ir ten dar pusprogėm vietos buvo. Geras jausmas ta pergalė pusfinalyje, geras jausmas ta galimybė žaisti finale, tiesiog labai gera. 
Pergalės proga iš Presidento dėžutė vyriško gėrimo parėjo, persirengimo kambarėlyje vyriškai ir pakalbėjom, namo neskubėjom, Svaikos ir Vaidučio santykius analizavom, Pajuodžio kedų istoriją aptarinėjom. Taipogi, vienbalsiai pritarta pasiūlymui FK „Anykščių Šilelis“ auklėtiniui Gelminui skirti privalomasias treniruotes Vaido Garšvinko kamuolio juvelyrikos proftechninėje m-kloje.
Naudinga informacija: renkama nauja grupė Labulo pilvo preso institute! Vietų skaičius ribotas, galimos net kvalifikacinės rungtys, kol kas garantuotą vietą turi tik Amba. Nesnauskit!
Šiaip žinutė tautai nuo Pajuodžio: „Perp...so koją“.

Pagaliau nurodymą pergalę, o ne kokį tai kitą rezultatą aprašyti gavęs Apkepas