Ozas - Aktas. Aikštėje varžovai nugalėti tris kartus. Kaip bus kabinete?

Atrodo eilinės varžybos išsivystė į kažkokį bardaką. Ozas tądien susirinko į varžybas 8-iese. Nors varžybų laiką kaip namų šeimininkai nustatė patys – šeštadienį 12:00, tačiau laikrodžiams išmušus 12-a ir teisėjui pakvietus abi komandas žengti į aikštę, Ozas atsisakė tai padaryti, sakydami, kad pagal nuostatus reikia laukti 45 minutes.. Kaži kaip jie tą punktą įgyvendintų jeigu varžybos būtų vykusios pilnai apkrautame Fanų stadione? Na o bet tačiau, pavėlavęs 15 minučių atvyko jų devintas žaidėjas ir varžybos galų gale prasidėjo. Apie jas rašyti nėra prasmės, kadangi visas rungtynes atakuodami antrame kėlinyje sugebėjome palaužti Ozo pasipirešinimą rezultatu 3-1.
Ozas, šių metų III lygos pirmenybėse kovojantis dėl medalių, taip susirinkdami, galima sakyti, patys save iš tos kovos ir išbraukė. O vėliau staiga ir vėl įtraukė... Per protestą, kurio esmė buvo, kad tose varžybose žaidė Mindaugas Mikulskis.

Mindaugas Mikulskis. Savaitę anksčiau vykusiose varžybose su Taip komanda ir mūsų komandai pirmaujant rezultatu 1:0, teisėjas 72-ą rungtynių minutę į mūsų vartus skyrė labai abejotiną 11 metrų baudinį. Po šio įvykio pusė mūsų komandos nesutiko su šiuo sprendimu ir ginčyjosi su teisėju, aršiausiai tai darė M. Mikulskis už ką ir buvo nubaustas raudona kortele. Šio pažeidimo Mindaugas nebeginčijo ir gavęs raudoną kortelę iš karto pasišalino iš aikštės.

SFL informacinė sistema. Sekančios III lygos varžybos mūsų laukė su Ozu. Mindaugas Mikulskis turėjo praleisti šias varžybas, tą rodė ir informacinė SFL sistema jeigu ne vienas bet. Su Ozu mums teko susikauti ir taurės varžybų pusfinalyje įvykusiame anksčiau - tos pačios savaitės viduryje. Įrašas kad Mindaugas Mikulskis turi praleisti ir šias varžybas irgi atsirado SFL informacinėje sistemoje ties pusfinalio varžybomis.
Kaip rodo daugiametė praktika, SFL informacinėje sistemoje raudonos korteles atsiranda artimiausiose varžybose. Jeigu po to sutariamos kitos varžybos, kurios ivyksta anksčiau nei varžybos kuriose jau buvo įvesta info apie praleidžiamas varžybas, tai visada būdavo rankiniu būdu įvedama raudona kortelė žaidėjui į pirmas varžybas po pažeidimo, o iš antrų varžybų kortelė nebūdavo pašalinama dėl techninių kliūčių. Šiuos sistemos trūkumus ne kartą akcentuodavo ir SFL atsakingi asmenys, ne kartą komados buvo įspėjamos, kad yra pačios atsakingos už kortelių apskaitą bei varžybų praleidimo kontrolę, internetinėje SFL sistemoje skelbiama informacija apie praleidžiamas varžybas yra informacinio pobūdžio ir nėra pagrindas tuo vadovautis.

Netgi imant III lygos nuostatų punktus atsiranda klausimų.
39.1 c) Diskvalifikacija vienerioms rungtynėms už raudoną kortelę dėl sekančių priežasčių:
- „paskutinės vilties“ pražangą
- šiurkštų žaidimą ;
- pakartotinus ginčus su teisėju dėl jo priimtų sprendimų

39.3 Diskvalifikacija trejoms rungtynėms už :
- Už gautą raudoną kortelę dėl ypač grubaus ir šiurkštaus tyčinio žaidimo, turėjusio rimtų pasekmių ( žaidėjo trauma, sužeidimas ir t.t)
- Už rungtynių teisėjo įžeidimą necenzūriniais žodžiais arba gestais.

Iš kur mums šiuo atveju reikia žinoti už kokį pažeidimą buvo nubaustas M. Mikulskis?
Jokio pranešimo apie didesnę nei vienerių rungtynių diskvalifikaciją iš drausmės komiteto gavę iki šiol nesame. Tik tas įrašas klaidingai veikiančioje SFL sitemoje.

FK Aktas niekada per savo 23 metų istoriją nebuvo atsidūręs tokioje situacijoje, visada elgiames garbingai, niekada nebandėme apgauti nei vieno savo varžovo. Esame mėgėjų klubas, kuris dalyvauja tokių pačių mėgėjų čempionate, kuriame vyrauja (bent jau vyraudavo iki šiol) garbingo žaidimo principai. Mums nesuprantama Ozo pozicija ieškoti spragų nuostatose ir siekti rezultato drausmės komisijos kabinetuose, juolab, kad tas varžybas Ozas jau buvo pralaimėjęs nesurinkdami sudėties. Manome, kad toks elgesys yra negarbingas, tikimės kad visų III lygos bei SFL komandų tarpe daugiau tokių varžovų neteks sutikti.