Tegu tos dovanos būna geltonai mėlynos!

Ole geniukai ir visi jiems prijaučiantys!
Uždarų patalpų futbolo čempionatuose šiemet startavome galingai. Tiek futsalo varžybose tiek ir SFL 7x7 čempionate sportimoje. Salėje kol kas žygiuojame be prarastų taškų, 7 pergalės iš 7. Sportimoje irgi kol kas esame surinkę maksimumą taškų po keturių varžybų! Smagu ir kas labiausiai džiugina, tai kad kol kas abiejuose čempionatuose neturime komplektavimo problemų. Jei ne vieni, tai kiti puikiai sudalyvauja ir turime gana neblogą sudėtį visose varžybose.
Šiandien apturėjome dvi zarūbas sportimoje. Pirmame grajuje su Carlsberg komanda didžiąją rungtynių dalį kontroliavome varžybų eigą, visų rungtynių metu pirmavome 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3.. tada kažkiek degėme, bet savalaikiai įvarčiai sudėliojo viską į vietas – 5-3, 6-3. Įvarčius mušė Tadytis –3, Zykus-2, Pajuodis-1.
Antros varžybos sekė su tradiciškai šiame formate gerai žaidžiančiais Navigatoriais. Pradėjome nuo 0-1. Rungtynėms įpusėjus prisivertėme žaisti kibiau, agresyviau ir šiaip ne taip pavyko perimti iniciatyvą. Tadytis po reido rezultatą lygina, o Benas atsidūręs ten kur ir vieta puolėjams uždaro Eimos perdavimą-smūgį, 2-1!. Tada drausmingai žaidžiame antru numeriu, kontratakuojame, nesėkmingai, bet ir varžovai savų progų neišnaudoja. Pergalė pelnyta, nors ir dėl lygiųjų turbūt labai nepyktumėme ;).
Trečias grajus vyko pirtelėje, kur visai sėkmingai sudalyvavome. Pajuodis lygino gimtadienį, Tadytis jautėsi skoloj už anuos grajus, Labas atitempė kas liko po mero taurės.. Alaus gavosi 56 vnt, litras šnapso, o dalyvių ne taip ir daug. Man smagiausia, kad tarp dalyvių buvo tarkim atstovas iš Kūtvėlų tarpo (vis neįsidėmiu vardo, jaučiuosi prasikaltęs šiuo atveju), dar kitaip iš B6 judėjimo. Nors pagrindinis šio judėjimo atstovas genių tarpe rinkosi kažkokį krepšiasvydį...
Šiandien sudalyvavo: centneris, gražiausias, mišrainės gamintojas, anabolikas, vaikų treneris, žemaitis, zp vadovas, klynų iškišinėtojas, klounas, plaukiam i Nidą, medžiotojas. Ant brofkės buvo coach, president, van damas, B6  atstovas, estas, dar tribūnose mačiau tiki iki rūbinės neatklydo veteronas-krušistas ir joma-head coach/player. Galbūt kažką ir užmiršau, bet nepykit chebryte, ne iš piktos valios!
Ką dar norėjau pasakyti.. Ogi, gražių Jums švenčių! Kūčių vakarą nepadauginkit kisieliaus, Kalėdų dienas nepadauginkit sulčių, per Naujus nepadauginkit vandens! Tegu Jums Kalėdų Senelis atneša geltonai-mėlyną dovaną, bent tegu įpakavimas toks būna :)! Pasveikinkit savo mergaites, įteikit jiems dovanų abonimentus į viso sezono Genių futbolo varžybas! Tegu tas Genių judėjimas neužleidžia vedančių pozicijų už aikštės ribų ir pasitempia aikštėse!
Gražių Jums Švenčių ir SĖKMINGŲ Naujų Metų!!!