2014 01 19

Aktas – Fakyrai 1-2.
Spaudžia šaltukas ir šeštadieninio pavakarojimo “atgarsiai“..... Tačiau varžybos prasideda ankstyvu laiku, 11 val. Sumedėję suragėję geniukai bando apšilinėt ir įkačiagarinti savo kojytes rimtam futbolui. Fakyrai..... Mūsų mėgstami nemėgstami varžovai. Truputį lakstom be fazės po aikštę, nei pult neišeina, nei gintis tvarkingai. Ne vieną sykį varžovai sugeba greičiau pasijungti į puolimą, palikdami mūsų gynėjus už nugarų. Bet Fakyrai lipa lipa lipa..... Užlipo... Gavom kažkokį įvartį durniuką,  iš krašto, smūgis nebuvo stiprus, bet tikslus, tiek pro gynėjuko kojas, tiek pro Labo pažastį. 0-1.
Rezultatą lygina Marius L. Graži ataka per vidurį, sužaista sienelė su Tadyčiu, Mariukas išlenda prieš vartus ir paguldo kamuolį į tinklą. 1-1. Lyg ir kimbam į atlapus rimčiau Fakyrams. Bet be rezultatų. Apie esminį momentą varžybose - visas varžybas mūsų Labulinis sėkmingai atmušinėjo varžovų smūgius ir traukė komandėlę, iki kol...... Varžybų pabaigoje „centneriukas“ išeina per toli iš vartų pasitikti kamuolio, varžovas smūgiuoja ir smūgis „pareina“ Labui į veidą, bet teisėjas užfiksuoja ranką. Kad ir kaip Labulis nervavosi ir priešinosi, bet jam buvo išrašyta geltona kortelė ir primygtinis prašymas apleisti aikštelę penkioms minutėms. Jo pirštines užsideda Linkevičiukas. (iš gausaus būrio nebuvo nei vieno neetatinio, bet atsarginio mūsų vartininko, kuris tokiu momentu galėtų pamūvėti Labo delno dydžio pirštines). Na ir varžovai tuo pasinaudoja. Eilinės atakos metu iš dešinio krašto smūgiuotas kamuolys atlaužia Mariuko rankytes ir kamuolis įkrenta į vartus. Apmaudus įvartis ir mes nebeturim nei daug laiko ir realių progų lyginti rezultatą. 1-2, pirmasis mūsų pralaimėjimas. 

Aktas – Rings. Nukaunam “žvaigždžių” ir “pavardžių” komandėlę. 4-3.

Nu ką, kadangi jau biškį apšilom tai garvežiukas nupuškavo nulingavo… Jei ir vėl gynyba šiek tiek pašlubavo, nes kažkaip tai žmonių neišsirinkdavom, tai kažkur nespėdavom iš paskos varžovui. Bet bent jau puolime padarėm ką ir reikėjo. Virgelis atsidūręs vienas prieš vartininką išveda mus į priekį, 1-0. Gan greitai gaunam atgal 1-1. Tadytis nepernelyg užgaišęs iš tolėliau tiksliai į kampą vėl išveda 2-1. Ringsai bando lipti,  net ir vartininkas pasijunginėja į atakas. Mes tuo pasinaudojam paprastai. Viena jų ataka baigiasi kamuolio atsiradimu Labo rankose. Jis rankomis lyg mesdamas tritaškį kamuolį numeta Mariukui L. o tas kaire iš savos aikštelės pusės kaire siunčia trečią įvartį į tuščius vartus. 3-1. Jau ramiau. Bet Ringsai nenori susitaikyti su tuo. Ir vėl keletą sykių tikrina labą, o tas geras šiandien tikrai buvo. Visgi jiems pavyksta įmušti įvartį ir suteikti sau vilčių ant lygiųjų. Tačiau Dainiukas jau atsiduria vienas prieš vartus ir įduria ketvirtą. 4-2. Beje, jei su Fakyrais progų įvarčiams faktiškai neturėjom, tai su Rings jų buvo tikrai ne viena ir tikrai realios. Tas pats Dainiukas prieš tai dvi štangas patikrina... Net Romukas gyrėsi, kad padarė net du golinius perdavimus, tačiau visgi kolegos nuskriaudė Romuką ir neįsirašė į statistiką nei įvarčių, nei to rezultatyvaus golinio perdavimo :) Taigi jau atrodo, kad rezultatą turim ir galim eit.... bet toli nenueinam, nes likus žaist pusė minutės Ringsai mums užtaiso trečią įvartį.  Še tau boba devintinės.... 4-3. Atsilaikom  tą pusminutę. Valio!

Trečiam kėliniui susėdam priepirtyje ir dalinamės logistikos sprendimų patirtimi. Kas ką turi nulogistinti į Pilaitę, kas ką į operą “Pilėnai“, o kas šiaip sėdi ant suoliuko ir dūsaudami laukia logistų :)

Gero kelio visiems!!!