Žygiuojam toliau

Per dvi dienas sužaidėme trejas varžybas, pradžioje sekmadienį sportimoje 7x7 čempionate paliūdėjome dėl pralaimėjimo, vėliau pasidžiaugėme pergale, o pirmadienį vykusiose salės varžybose iškovojome lygiąsias.

Viltis – Aktas 3:2

Tokie dvejopi jausmai po šių varžybų.. Sužaidėme gana neblogo lygio futbolą, daug geresnį nei pirmame rate vykusiose varžybose su Viltim. Paradoksas tame, kad pirmame rate pergalę iškovojome su tam tikru avansu (turbūt ir dėl lygiųjų per daug neprieštarautume), tai šį kartą, bent jau lygiųjų pagal žaidimą nusipelnėme. Taip jau gavosi, kad rezultatai abu kartus varžybose su Viltim buvo priešingi žaidimui, tačiau bendram kontekste gal visai neblogas rezultatas yra. Bent jau už tarkime dvi lygiąsias :). O kas lentelėje stovės aukščiau, parodys tik varžybos su kitais varžovais.
Sekmadienio varžybose kas krito į akis, tai kad gavome labai kvailus įvarčius :(. Pirmą užsirašau ant savęs, kur nepamatuotai toli ir per lėtai išbėgau iš vartų, deja varžovas buvo pirmas prie kamuolio ir iš 15 metrų pasiuntė kamuolį į tuščius vartus. Sugrįžęs po traumų Virgelis vėl džiugina mus savo įvarčiais, jau antrose rungtynėse iš eilės, muša tą tokį savo firminį „virgišką“ įvartį, kur laiku vietoje priima kamuolį, apsisuka ir tiksliai smūgiuoja į apatinį vartų kampą. 1-1 ir kažkiek lengviau atsikvepiam. Dar lengviau pasidaro, kai varžovas visiškai nesvarbioje situacijoje pradeda ginčytis su teisėju ir nubaudžiamas geltona kortele. Gavę 5 minučių žaidėjo pranašumą prispaudžiame Viltį prie jų vartų, tačiau iki paskutinio tikslaus smūgio vis pritrūksta. Arba vartininkas, arba šalia vartų, arba gynėjai vis kažkas sutrukdo. Maža to, žaisdami daugumoje, sugebam prasileisti kontrataką, puikus Vilties išpildymas ir tampa 1-2. Didinam apsukas, iniciatyva kaip ir mūsų, tačiau gaunam trečią į savus. Ir vėl nebūdinga mums tokį įvartuką prasileidžiame. Vilties žaidėjas niekieno netrukdamas nuo savų vartų pabėga vienas prieš mane ir momentą išnaudoja nepriekaištingai. Ilgai netrukus Vaidutis švelnina iki 2-3 ir dar pabandom užsikabinti. Per tas likusias minutes buvo visko, atakovome ir mes ir varžovai, galėjo būti ir 3-3 ir 2-5, bet liko 2-3. Ačiū varžovams už dvi geras kovas, bus tikrai įdomu pasitikrinti ir lauko čempionate.

Aktas – Elstina 5:3

Elstina, lyginant su ankstesniais žiemos sezonais ženkliai atjaunėjusi. Potencialo komanda tikrai turi, tačiau šiai dienai, ko gero patirties stoka neleis pakovoti jiems dėl aukštesnių vietų. Tiek pirmose varžybose, tiek antrose gan užtikrintai jautėmės beveik visų rungtynių metu. Vedėme 1-0, 2-0, 2-1, tada kažkiek neteisingai tą sudėtį pasidėliojome, ir galėjome būti ne kartą nubausti, tačiau savalaikiai 3 ir 4 įvarčiai viską sudėliojo į vietas galutinai. Po to buvo 4-2, 5-2, ir paskutinę akimirką varžovai sušvelnino iki 5-3. tris įvarčius įmušė Dainiukas, vieną Apkė o dar vieną Amba. Kad ir kaip teisėjui aiškinom kad įvartį mušė Amba, ir jis dievagojosi, kad taip ir pažymėjo, tačiau protokolas vistiek rodo kad ne Amba, o Ambotukas. Nu šitas perspektyvesnis tebūnie ;).

Pirtelė.

Tradiciškai visai smagiai kelias valandas praleidome pirtelėje. Petras palygino gimtadienį, slidinininkai atitempė dėžę austriško alaus. Liūdna nebuvo, sekmadienis gavosi vykęs.

Salė. Aktas – Nemenčinė 8:8.

Pirmadienio varžybos salėje gavosi labai įtemptos. Iš esmės, to ir reikėjo tikėtis, kad varžovai “gramatni” ir futbolą moka žaisti, įsitikinome tiek iš lauko futbolo rungtynių taurėje, tiek ir pirmo rato salės futbole Nemenčinėje. Ne paskutinį vaidmenį šiose rungtynėse mūsų akimis suvaidino ir teisėjai. Tegu tas keistokas požiūris ir sprendimai lieka ant jų sąžinės. Pirmame kėlinyje įvykiai klostėsi taip: 0-1, 0-2, 1-2(Apkė), 1-3, 1-4, 2-4 (Dainiukas?), 3-4 (Tadytis), 3-5. Antrame kėlinyje teko vytis varžovus, susiaurinome rotaciją, perėmėm iniciatyvą: 4-5 (Labas), 4-6, 5-6 (Dainiukas?), 5-7, 6-7 (Tadytis), 7-7 (Ambotukas), 7-8, 8-8 (Aurimas). Likusias 3 minutes sužaidėme atsargiai, nes iš esmės, prieš taip pakiliai žaidusius varžovus, rezultatas tenkino.

Lentelėje išlaikėme gana saugų atstumą nuo artimiausių persekiotojų ir šiame fronte viskas kol kas yra gerai. Kur kas painesnė situacija yra 7x7 čempionate, kur kiekvienas taškas yra aukso vertės.