3taškis sekmadienis arba diena, kai galėjome likti be pirties

Šeštadienį Pliaterytės futbolo akademijos salėje surengėme generalinę repeticiją prieš sekmadienines rungtynes, vėliau valandai užsidarėme „Fokus“ karantine, o atsakingiausieji taktikas dėliojo pas Šmigį prie pokerio stalo gurkšnodami „idiotus“. Kaip tai padėjo ar nepadėjo varžyboms ir prie ko čia Zenga su Kemu spręskite patys arba klauskite Čipso.
Nebuvo tądien mūsų daug, bet buvo pakankamai, kad aikštelėje pavargę poilsio minutę galėtume gauti, o sudėtyje buvo tokios asmenybės kaip Labas, Ovke, Mariukas, Pajuodis, Dainiukas, Apkė, Zykus, Tadytis bei Ilgas ir Ilgesnis (broliai Ambai). Vadovaujanti persona – Nerka, sergančios personalijos – sukutvelėjęs Marko ir suaktėjęs kutvela (malonu).
Varžovas – Carlsberg. Trumpai. Prasileidžiam pirmi ir tai kažkiek pabudina mus iš letargo miego, kažkiek suaktyvėjam ir įmušam 5-is įvarčius be atsako. Mušėjai – Ambotukas, Tadukas ir Dainiukas po 1-ą, du sugeba pelnyti Amba. Trumpai. Atrodėm prastai, bet nepakankamai, kad nelaimėtume. Trumpai. Galbūt tai vienos iš tų varžybų, kai rezultatas neatspindi rungtynių eigos.
Varžovas – Navigatoriai. Trumpai. Prasileidžiam pirmi, bet tai mūsų nepažadina. Prasileidžiam antrą – mes dar miegam. Turim trečią – žadintuvo nesigirdi. Ketvirtas - „atvykstam“ į varžybas. Suaktyvėjam ir po 2-jų Ambos įvarčių švelninam rezultatą, 2:4. Mini pastangas dedame, bet jos tėra mini pastangos, todėl natūralu, kad nieko nepešam ir rungtynes baigiame 2:5. Trumpai. Vienos iš tų varžybų, kai rezultatas nekelia abejonių. Panašu, kad tai pačios sasyskisčiausios, nekūrybingiausios ir bedantiškiausios mūsų rungtynės šiame turnyre šiemet.
Po rungtynių laukė anekdotiškai Ovkes užsakyta pirtis, o atėję į persirengimo kambarį dar ilgai likome sedėti, lyg būtume to pirties karščio (110’C) neverti. Viską į vietas sudėliojo Labas, trims akimirkoms dingo iš persirengimo kambario, po kurių grįžo su šio sekmadienio likusių rungtynių kažkiek netikėtais rezultatais, o jie mums buvo palankūs. Trumpai. Pažiūrėkite į turnyro lentelę ir suprasite arba klauskite Čipso.
Nuoširdžiai tarptautine Labo nuomone geriausias šio savaitgalio žaidėjas Amba (4-i įvarčiai 7x7, 6-i rezultatyvūs perdavimai Pliaterytėje ir +10 Lt. su PVM po vakaronės pas Šmigį).
Dar sužinojome, kad yra U31 rinktinė, todėl visi gimę 1983 m. ir jaunesni dar turime šansų. Laimėkime 7x7 ir galbūt būsime pastebėti.

Apkepas