Baigti gera, o sėkmingai ypač!

Orai: pavasaris pavasaris, pyst – žiema.
Sportas: orams išdykaujant, Krymo kazokams botagais varant balsuoti 128% Sevastopolio gyventojų, o laikrodžiui artėjant prie 12:30 susirinkome netoli Vilniaus Ledo rūmų, ten laukė paskutiniai du žaidimai Omintel Cup‘e, kurie turėjo nulemti ant kiek geri šiemet esame mes (gerumo praba svyravo nuo sidabro iki celofano).
Pirmieji nuotaiką mums sugadinti buvo pasiruošę Fakyrai, nors ir kukliai susirinkę sugebėjo pirmieji įmušti, po to, kai greitoje atakoje į mūsų pusę Labas šiek tiek sudvejojęs, vėliau nedvejodamas, bet galiausiai supratęs, kad tikriausiai jau bus pradvejojęs nebe tapo didvyriu, 0:1. Susikaupiam, o Mindė tai daro pirmiausiai, apėjęs vieną paguldęs kitą muša ir lygina, 1:1. Progų yra, žaidimą kontroliuojame. Muša Vaidutis (Malyj), 2:1. Už šiek tiek laiko muša Zykus, 3:1. Į vartų pusę muša Linkevičius, bet įvartis Beno, kaip taip gali būti? Gali, 4:1. Apleidžiame gynybą, vis didesnėmis pajėgomis bėgame pas varžovus į svečius lyg skubiai reiktų lyginti rezultatą ir nusibaudžiam, 4:2. Juozas dėl viso pikto (dėl Sauliuko?) muša įvartį ir baigiame 5:2. Prasileidus įvartį nerimas buvo vos kelias akimirkas, nes jautėsi, jog noro šiandien komanda turi pakankamai, ką ir įrodė aikštelėje. Plius trys taškai bendron kason, iki sidabro trūksta taško...
Iš esmės taškas gal ir nėra daug, bet jį reikia iškovoti, o dar kai varžovas nešpėtnas, tai dar sunkiau. Varžovas – visko matę, daug minučių ir km nubėgę Rings futbolystai. Švilpukas. Keli varžovų lietimai ir 0:1, ne kokia pradžia. Laimei nepasimetam, žaidžiam, lipam, bandom ir pasiekiam savo, Dūdmaišis lygina po baudos smūgio, 1:1. Žaidimo tempas nemažas, tiek vieni tiek kiti turi pusprogių ir progų. Viena tokių pasinaudoja Linkevičius ir persveria rezultatą, 2:1. Emociškai pakylėti tebūnam keletą minučių, nes po sumaišties prie mūsų vartų, techniškai prasileidžiam, smūgiu per save varžovas lygina rezultatą, 2:2. Dar labiau emociškai nepakylėti tampam po dar vieno praleisto įvarčio, 2:3. Laimei nepasimetam, žaidžiam, lipam, bandom ir pasiekiam savo, Mindė tiksliu tolimu lygina, 3:3. Savo vertę įrodo mažasis princas ir persveria rezultatą, 4:3. Įvartį Malyj skiria amžinam kambario draugui ir Panterų siaubui ir Jomajo žaidžiančiam treneriui ir Svajūnui. Nestutojam. Zykaus spyris ir 5:3. Įvartį Donatas atšvenčia į viršų iškėlęs rodomąjį pirštą ir apsukęs jį keletą kartų aplink savo ašį, labai novatoriška. Juozo hatrick‘as, 6:3. Galiausiai ir paskiausiai įvartį muša geriausią įvarčių mušimo dažnumo tankio indeksą turintis Amba, 7:3. Įvartį skiria bevardės praeitos nakties moters kambariokei, kuri laiku pažadino ir neleido pramiegoti šių varžybų.
Sidabras mūsų! Antri metai iš eilės tampame pirmi po nugalėtojų, bet ko gero genys geniui vis tiek pats geriausias ir nugalėtojiškiausias, pasidžiaukime, aš džiaugiuos, tu džiaugies, jis, ji ir ono irgi džiaugiasi matomai. Stiprus šis Omnitel turnyras šiemet gavosi, komandos rimtos, varžybos atkaklios, tad pasiekimu visi geniai ir jiems prijaučiantys turėtų džiaugtis, net ir ono.
Sudėtis: keitimų buvo ne vienas, o brofkė kaip niekad gausi ir aktyvi buvo. Super.
Prie to pačio: neblogai šiemet pasirodėme ir salėje, likome pirmi. Gal įspūdingiau skambės taip – Aktas 2013/2014 m. Lietuvos I lygos Vilniaus regiono salės futbolo primenybių B pogrupio NUGALĖTOJAS. Daugiau informacijos ir statistikos rasite www.google.lt paieškoje įrašę raktinį žodį genys yra zajebys.
2014 m. naujovė: Čipso kibernetinis sprendimas leidęs interaktyviai stebėti daugelį futsalo rungtynių. Tikimės, kad tai nusikels ir lauko futbolą, retkarčiais gal net į Neringą?:)

Cirkininkas