Aktas – Naujieji Verkiai: 0 – 1

Pralaimėjo Ekranas. Pralaimėjo Chicago Bulls. Pralaimėjo Zubrus. Pralaimėjo Liverpool‘is. Geniukai irgi gavo antausį! Nemenčinės žalioji veja mums nebuvo sėkminga. Varžybos labai panašios į praėjusias, tik skirtumas tas, kad šįkart vėl pirmi praleidę nesugebėjome išlyginti. Ir taškų skaičius skiriasi...

Pirmame kėlinyje kilo trys gaisrai prie Labo vartų. Pirmas gaisras – šaunuolis ugniagesys skersinis. Antras gaisras – šaunuolis ugniagesys virpstas. Trečias gaisras – šaunuolis ugniagesys Labas. Petras irgi šiaip šaunuolis ugniagesys gyvenime. Daugiau, išskyrus keletą pusprogių, labai rimtų dalykų prie mūsų vartų neįvyko.

Kadangi Juozui išoperavo pasturgalį, prie varžovų vartų Geniukai atrodė bedančiai – užsikabinimo ir atakos užbaigimo labai trūko. Smaigaly dirbo Malyj, kuriam ne paslaptis reikia daug žaisti su kamuoliu, kad jis būtu savimi, tad devintojo numerio pozicija jam nėra prie širdies. Amba neaišku kur buvo, bet tik ne aikštėj ir ne brofkėje.

Pirmas didelis gaisras kilo, kai iš septyniolikos metrų per sieną gavo progą šauti Mariukas du Septynetai. Šįkart ugniagesys – varžovų vartininkas, o šūvio būta išties pavojingo! Antras didelis gaisras vidury varžovų kiemo kilo kai Verkių gynėjas ne pagal taisykles pargriovė Mariuką ir teisėjas nedvejodamas savo ranką nutaikė į vienuolikos metrų žymą.  Prie jos drąsiai stojo Mindė. Deja gesinti šįkart ir nereikėjo, nes pastarasis užsigesino pats. Šovė greta virpsto! Beje, dėl Greta – mergaitiško vardo Greta – naujausiomis žiniomis valstybinė kalbos komisija pakeitė jį ir įpareigojo vartoti vardą Šalia – įsidėmėkit tie, kurie ruošiasi šeimos pagausėjimui.

Daugiau kažkokių stebuklų kaip ir nebuvo – daug malėmės su varžovais įvairiuose aikštės kampuose. Iš Verkių sirgalių pusės sklindant būgnų dundensiui išsiskirstėme į savo ringo puses pertraukai.

Aikštės Geniukai atsigėrė vandens. Brofkės Geniukai atsigaivino kitais būdais.

Antras kėlinys buvo pilnas sumaišties. Nuo pat pradžių prispaudėme varžovus ir neleidome net galvoti apie vidurio linijos peržengimą. Kūrėme progas, bet ne itin rimtas, nors derėjo susikurtą persvarą realizuoti. Deja, patarlė vieni žaidžia – kiti muša pasiteisino ne mūsų naudai. Netikėtai sugalvojęs atliktį kreivą smūgį iš maždaug dvidešimties metrų Verkių bernas nustebino ne tik Geniukus ir saviškius, bet ir pats save. Verkiai džiaugėsi. Geniukai nukabino snapus.

Vėliau brofkė padarė klaidą ir pasakė Labui, kad Liverpool‘is pralaimėjo. Nuo šio žinios jam dingo šypsena, nusviro rankos ir tikriausiai ne tik... Ta proga jis iškrėtė keletą pokštų, privertusių brofkę aikčioti iš baimės, iš nuostabos ir iš juoko. Iš serijos: „mano, oi ne, nemano!”. Summa summarum antras kėlinys: mes atakavome daugiau, jie pavojingiau ir sėkmingiau.

Nors sezono pradžia klampoka, Geniukai, pabučiavę mamas, su gera nuotaika renkasi kita savaitę Fanų stadione sekmadienio popietę. Ten FK Viltis puoselės viltį mus nugalėti. Reikia pasistengti tas viltis paversti niekais.

Daugiau nuotraukų rasite čia:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152387398756672.1073741833.2...