Aktas 6:1 Spartakas

 Sekmadienį 18:00 val. Ukmergės laiku prasidėjo rungtynės su Spartaku ir dar nesulaukus aštuntos vakaro eilinį kartą įsitikinome, kad Ukmergė – svetingas miestas! Subildėjom į Ukmergę iš visų Lietuvos pusių, o svarbiausia smarkiai gausiai, net 6 keitimai ir tie žvėriškai geri.

Veiksmo buvo nuo pat pradžių daug, abi komandos lėkė bėgo skrido – žaidė mėgstamą žaidimą. 9 min. prie spartakiečių baudos aikštelės prieigų (~20 m iki vartų) švilpiama bauda, statomas kamuolys. Turim mušėją tokiose situacijose ne vieną, bet treneris rekomenduoja Eimantui tą padaryti, pastarasis spyriojasi... Nerka vėl siūlo Eimantui, tas vėl atsikalbinėja, o po dar vieno mandagaus pasiūlymo seka griežtas „Eima, bl pramušk“. Eimukas nulinguoja prie kamuolio, pasistato kamuolį, varžovų vartininkas sienelę, o mūsų brofkė Jackjuodulio‘o trilitrį. Eima muša – aikčioja tribūnos. 1:0, netraukiamas į vartininko pusės devinkę. Girdėjosi gynėjų pretenzijos vartininko pastatytai sienelei, bet kur tau vaiki, net tas meksikonas brazilų smūgius traukęs būtų bejėgis. 27 min. Zykelis laukia perdavimo iš vidurio, kūnu rodo judesį į kairę, gynėjas „užkimba“, o pats „na lieva“ neina ir pasuka dešniau, vienas prieš vartininką iš krašto progos nepraleidžia, 2:0. Šiek tiek patingim, šiek tiek pramiegam, prasileidžiam ir mes... Ties 16 m. linija pradėjęs savo šou ukmergiškis jį tęsė beveik iki pat vartų linijos, galutinis rezultatas – paguldyti/apibėgti 4 mūsiškiai ir švelninamas rezultatas, 2:1. Lygiai po minutės susigrąžinam turėtą dviejų įvarčių persvarą, išbėgam į greitą ataką, Vaidutis skersuoja, ten kovoje su varžovu uždarinėti bando Amba, bet neuždaro... tarkim tyčia palieka Apkei, o šis jau nebando, o tiesiog uždaro iš kelių metrų į tuščius. Einam ilsėtis prie 3:1.

Antram progų vėl apstu, laimei sugebam pasižymėti. Mušam per šias 45 min. dar tris įvarčius be atsako. 4-ą muša Juozas, ne apsivaręs tris varžovus, o prasibrovęs pro juos muša iš netolimos distancijos. 5-ą muša Mindoza iš 11 m. baudinio, kuri uždirbo Ambotukas privertęs varžovą sužaisti ranka. Mušti siūlėsi ir Zykelis, bet šiojo kandidatūra buvo atmesta. 6-ą mušą Amba, baudos aikštelėje iš kelių metrų. Laimime ir tą padarome įspūdingai, patiems patiko.

Po varžybų tiek stadione, tiek rūbinėje jautėsi čempioniškos nuotaikos, nors turnyrinėje lentelėje vis dar esame žemoj apačioj. Gal ir banalu, gal ir kartojamės, bet progų vėl buvo sočiai, svarbiausia, kad bent 6-ias išnaudojome. Pagaliau pergalė. Su tokiomis nuotaikomis miegot gi neisi, o dar kai vestuvininkai iš Švogerio veselių magaryčių parvežė... 3-as kėlinys garantuotas! Taip lengvai Ukmergės nepalikome, sustojome senamiesčio kavinėje ir stebėjome šveicarų triumfą prieš Ekvadorą, presidento Civilkos bičiulis ukmergiškis Baggio tostus kėlė, o patys geniai mėgavosi likusiomis savaitgalio valandomis.

Linkėjimai šviežiai šeimai Ramūnui ir Mildai Baliams nuo genių!

Linkėjimai Mariukui – ar 3 taškai už dantį pakankamai gerai? Kam dar 3-ių taškų reikia?

 

Genys, bet ne tas