Aktas - Salininkai 0:1

Baigėm taip, kaip ir pradėjom. Tik kitaip. Abiem atvejais prastokai. Lyg prasčiokai. Šįkart Nemenčinėj. Ir vėl Nemenčinėj. Nemenčinėj... Pamenat, kai Freddie Mercury dainavo Barcelona su Montserrat Caballe – esu girdėjęs Nemenčinės versija – pagrokit sau galvose. Gal padės fartą atrasti? Bet ne apie tai... Apie Salininkus. Ir nuskriaustus Geniukus.
Progų vėl turėjom. Vėl neišnaudojom. Tiesa tokiu įdomiu santykiu: įprastai kalbant apie gyvenimą progų turėjom daug ir labai rimtų, o kalbant pro šio sezono prizmę – progų išvis neturėjom, tik sukalėm virpstą ir dar kelis kertus pagrasinom. Kiek neįprasta, jog pavojingai žaidėme antrame aukšte. Be to, patikrinom, ar tvirta skersinio ir virpsto santuoka – jei būtume žaidę kiemo žaidimą tūkstantį – būtų greit viskas pasibaigę... Bet kaip ir ten, Brazilijoj, žaidėme futbolą. Su teisėjais, kurie turėjo švilpelius ir vėliavėles.
O praleidom irgi iš antro aukšto... Geniukai kartais dėl įvairesnės statistikos padirba. Smagu, kai smūgiai į vartus išpildomi geresniu procentu, negu baudos metimai, žaidžiant tą žaidimą, kur rankom mėto. Juokelis.
Pralaimėjom tai pralaimėjom. Užkandom traškučių (Čipsas - gyvas), atsigaivinom ir grynam ore pažiūrėjom pasaulinės klasės futbolą. Už tai ačiū Koichi ir jo tautai!
Ateitis:
Liepos 4 d. sveikinam USA su nepriklausomybės diena – linkime dar labiau pamilti soccer‘į ir jį populiarinti.
Liepos 6 d. sveikinam Lietuvą su valstybingumo švente ir giedam himną plačiai išsižioję. Linkime pamilti futbolą ir stadionus...
Liepos 18 – 20 – plaukiosim po Širvinta. O paslaptingame Nikodemos Slėnyje girdėjau pasirodys Totoriai su plovu. Turėkit šaukštus.
Liepos 25 - 27 visame pasaulyje garsusis Vilkokšnis. Ten mes niekada nepralaimime, tad nėra ko jaudintis. Gal jį reiktų Nemenčinėj padaryti? Tada visus ten imtume be kompromisų.
Rugpjūčio mėnesį pradedam pergalių seriją, kuri tęsis iki 2018 pasaulio futbolo čempionato Gazpromijoje (gal). Tada pertrauka. Ir vėl...
P.S. Buvo rimtų lygintuvų ir dar daugiau rimtai išsilyginusių.
Kas sakė, kad vyrai nemoka lyginti?!
Genys