Tec - Aktas 2:1

Po pergalių serijos draugiškose varžybose sezono pertraukos metu Buivydiškėse grįžome į savo vėžes – tai yra į nesėkmių ruožą Nemenčinėje. Tiesa, susirinkimas pirmoms varžyboms po pertraukos itin prastas – keitimų rasti buvo sunkiau, nei dygstančių grybų aikštelėje. Pora galimų priežasčių: labai lijo (tikėkimės, Geniams - neaktuali priežastis), nepasibaigusios vasaros atostogos (šaltiniai kalba, kad tokių buvo).

Vienaip ar kitaip, Petras atgrojo su viena koja.

Pradžia nežadėjo nieko blogo – gana greitas įvartis ir valdoma situacija. Nors progų neišnaudojimo liga ir toliau siautė Geniukų kūnuose. Bet panašu, jog nors ir būtume išnaudoję visas 4 – 5 šimtaprocentines progas, būtume pralaimėję 5 - 6 – taip jau tądien turėjo būti.

Pertraukos metu buvome geros nuotaikos, nes pirmavome 1 – 0.

Antrame kėlinyje vėl mus nuskriaudė Tec‘ų Pirlo, kuris dar kartą patvirtino, jog baudinys baudos aikštelės prieigose yra „počti penalty“. Ir iš niekur 1 – 1!

Antrame kėlinyje visiškai atidavėme iniciatyvą. O Tec brandino įvartį tol, kol subrandino. Vėliau nepadėjo ir tai, jog Geniukų infiltruotas slaptasis agentas, pravarde Kipšas, paliko varžovus žaisti dešimt prieš vienuolika.

Lietingą vakarą Nemenčinę palikome nuleistomis galvomis.

Pasirodo, pamokos dar neišmoktos...

 

Zykus