Aktas – Prelegentai 2 – 3

Mums patinkaaaa…
Taip va žaisti
Ir niekada oi niekada nebelaimėt...

              Džordžija

Skaičiuojant tik oficialias varžybas, turime jau trijų pralaimėjimų seriją. Stipru! Simboliška, kad paskutinį kartą laimėjome prieš Navigatorius, su kuriais laukia artimiausios varžybos. Įsidėmėkite, Geniukai, – SIMBOLIŠKA! Tikiuosi, su simbolizmu draugaujate.

Su Prelegentais susirinkome itin gausiai, nors ir dar smarkiau pylėsi vanduo iš dangaus, nei praeitą turą. Visas įmanomas žvaigždynas suvažiavo, tikriausiai net labiau spindėjome, nei Prelegentai...

Panašu, kad užveisėme naują madą, kuri dar labiau erzinanti, nei ta, kurią turėjome. O atrodė, kad nebeįmanoma...

Primą turą smagiai švaistėme progas į visas puses, kiek tik jų yra. Ir vis gaudavom antausį – tai vieną prie nulio, tai du... Dabar įsigudrinome įmušti ir pirmauti - tai vienas prie nulio, tai du... Įdomu, jog tai trunka lygiai vieną kėlinį. Tada gaunam atgal daugiau, nei įmušėme ir verkdami iš nevilties (Vilties truputį gausime ketvirtajame ture) važiuojame į Vilnių.

Dabar žaidžiam pagal naują motto: „žaisti dar truputį mokame, bet laimėti jau nebe...“

Tai va. Vėl po pirmo kėlinio pirmavome, tik šįkart jau 2 – 0, o po antro nusiraminę važiavome namo – 2 – 3. Dar viena pamoka – šįkart iš Prelegentų.

Visi laukė neakivaizdinės kovos tarp Mogo TV veido ir Tele 2 TV veido, čia kaip ir Mogas nusinešė prizą, nes truputį žaidė, o to kito nebuvo matyti sulytame horizonte.

Šildėmės arbata, kuriai trūko cukraus, taigi trūko ir energijos, kad galėtum išgelbėti rungtynes.

Andžikas sugrįžimo varžybose pelnė įvartį.

Svaika žaidė pasikvėpinęs.

Zengos nebuvo, nes jam niekas nedavė Mindaugėlio tėčio telefono numerio, kuris jį turėjo atvežti į varžybas. Nors ir paties tėčio nebuvo...

Labas draskėsi už vartų ir dirbo trenerio asistentu, bet ir tai nepadėjo...

Astrologija:

Artimiausios varžybos su Navigatoriais – laimėsim po vienuolikos metrų baudinių. Laimėsim todėl, kad turim kažkam gi pralaimėti taurės finale.

Kitas turas su Naujaisiai Verkiais. Pagal šiuolaikines tendencijas po pirmo kėlinio pirmausim 3 – 0, tada žiūrovai galės skirstytis, nes gausim į kailį 4 – 3.

Kaip vienas Antanas sakydavo: „Kuo mums blogiau, tuo mums geriau“. Čia iš tos šutvės, kur ir dugne skylę pramušt sugebėdavo...

Zykus