Aktas – Navigatoriai 5 – 1 (Misterio Kaifo paieškos)

Vakar į Geniukų kiemą užklydo Misteris Kaifas.

Jau buvome stipriai jo pasiilgę. Ir jis atėjo, pabuvo, praėjo, išėjo ir mes vėl jo lauksim.

Faktai žemiau išrikiuoti pagal Kaifo lygmenį nuo didžiausio iki mažiausio.

Trečias kėlinys. Aukščiausias Kaifo lygis. Susikaupusios atsargos nuo praėjusių varžybų tuštinamos su ypatingu užsivedimu. Bet jų trunka! Akimirksniu papildoma atsarginiais ištekliais. Bet ir jų trunka! Tuomet Majoras taria savo tvirtą žodį: „Tarnai – svaigalų!“. Gal ir netarė, nes šiaip negirdėjau, bet tikrai pagalvojo. Vienaip ar kitaip, papildymas įvyko. Taip šėlo Geniukai trečiajame kėlinyje po vakarėjančiu Nemenčinės dangumi. Būtina užfiksuoti keletą užsibrėžtų tikslų:

  • Nutarta įvykdyti Pajuodžio 69 buto aplaistymą (data tikslinama).
  • Kareivio gyvenimo vietos įkurtuvės Vėberio užsakymu (vieta ir laikas tikslinama).
  • Dar svajonių jaunikis kažką panašaus į prirašymą Santariškėse yra skolingas (viskas tikslinama).
  • Ekskursija į Ryga – ten ne kas kitas, o prirašymas.
  • Apkės Mogo bernvakaris, panašu, keliasi į Juodkrantę.
  • Apskritai, dar yra neišsilyginusių Genių, jų sąrašas pas Ovidijų. Susiglamžius vaikščioti – nepatartina! Iki kitų varžybų duodamas laikas be sankcijų prisipažinti ir imtis veiksmų. To neatlikus, bus imtasi priemonių – teks laužti su Ovke rankas – tuomet Jūsų lauks tikėtinas Manto Kalniečio gretų papildymas.

Antras kėlinys. Kaifo parengtis. Krinta daug įvarčių, turim daug progų, bet šįkart ypatingai neapgailestaujame dėl neišnaudojimo, nes prikrito pakankamai. Geniai žaidžia susikaupę, nes jau turi skaudžių pamokų, kad atsipalaiduoti negalima. Visgi Kaifas sukasi visų galvose, nes jaučiame, jog jau nebepaleisime. Pasižymėjo – pasižymėtojai. Rezultatyvius perdavimus atliko – perdavininkai. Prieš pat pabaigą aikštėje pasirodo dvyliktas Navigų žaidėjas, tiesa, ant keturių kojų. Zigma to nefiksuoja, Šmigis nubaido jį už šoninės linijos.

Pirmas kėlinys. Kovinė parengtis – Kaifo laukimas. Kaip visada, pradedam aktyviai ir varžovams nesuteikiame net menkiausių vilčių. Atakos ritasi kraštais viena po kitos. Ilgai netrukus, Svaika atidaro sąskaitą ir įvarti dedikuoja Vaidui Vaidučiui Mažučiui, šiuo metu besikaunančiam po Lietuvos trispalve Lenkijoje futsalo varžybose (šiuo įvarčiu siunčiama žinutė “Pasiilgau - greičiau grįžk!”). Navigatoriai aikštėje blogai naviguoja nuo pirmųjų minučių.

Prieš varžybas. Pasiutusiai kovinė parengtis – nedrąsios svajonės apie Kaifą. Pastaruoju metu fortūna spardo Geniams užpakalius ir dar iš jų juokiasi. Todėl tiesiog skrido visi iš savo darbų susikaupę ir kupini energijos pagaliau pasiekti Kaifą. Varžybų laikas ankstyvas, tad susirinkimas – padrikas, o štai Navigatoriai atrodo apšilinėjo darniai jau nuo pietų.

Kaifui tariame iki greito!

 

Zykus