Naujieji Verkiai – Aktas 2 – 3

Šiandien Geniai veikė kaip nedalomas organizmas. Taip. Orga(ni)zmas! Iš paskutinio žodžio nedvejodami braukiame „n“ ir „i“ ir gauname atsakymą, kokį rezultatą tas vieningas organizmas pagamino. Pagaliau nutraukėme trijų iš eilės nesėkmių seriją (neskaitant taurės varžybų). Be to, viena yra laimėti lengviau, o kita – kautis iki paskutinio kraujo ar prakaito (čia jau kaip kam patinka) lašo.

Keitimų turėjome daug. Daugiau nei daug. Ar tai Fanų stadionas? Ar tikrų fanų dešrelės? Ar Jono vyrams gavus antausį nuo Australų, nenoras žiūrėti į oranžinį kamuolį? Ar gąsdinanti iškritėjų į žemesnį divizioną etiketė? Dabar jau nebesvarbu priežastys, svarbu, kad surinkom gausią šeimą.

Ir PreSidentas pasirodė.

Prieš varžybas kirbėjo vienas „būti ar nebūti“ kategorijos klausimas, išsprūdęs iš Pajuodžio69 lūpų: „kodėl nuo energinio gėrimo varo mane į vietą, kur einame vieni (nebent su laikraščiu)?“ Bandau tau atsakyti – a) kofeinas varo šlapimą, tai pas tave „za odno“ išvaro ir rimtesnius reikalus; b) futbolininkų terminais šnekant suveikia mandražas, tad energinis čia tiesiog pasimaišo ne vietoje ir ne laiku ir yra klaidingai apkaltinamas.

Daugiau klausimų nekilo, nes, ar reikia mums šiandien laimėti, žinojo visi.

Taip ir padarėm! Nors po pirmo kėlinio niekas nebuvo aišku, nes po įnirtingos kovos išėjome atšvęsti pertraukos esant nuliniam rezultatui. O šiaip mes mėgstam pradėti gerai, tik po to užeina noras susimauti. Šįkart išlaikėm tolygų žaidimą visas devyniasdešimt minučių su trupučiu. Tas stabilumas ypač džiugina!

Antrajame kėlinyje toliau vyrai kariavo, tik šįkart su žiūrovų mėgstamais prieskoniais – įvarčiais. Geniai pirmavo 1 – 0, Verkiai lygino, tuomet Geniai pirmavo 2 – 1, bet Verkiai ir vėl lygino, kol galų gale Geniai smeigė trečią vinį ir jau nebepaleido laimės paukštės iš savo rankų.

Šiandien – po akistatos su Verkiais ir Sirgalių stadionu:

Kilome nuo ryto mes visi laimingi

Nors po smagios aikštės dirbtinės

Kažkam timpt galinis,

O kam čiurna,

Kelis, nugara ir burna!

 

Varžybų nesugebėjo pasiekti Zenga – sklaidė gandai, kad pasiklydo kažkur neišžengiamose Fabijoniškių džiunglėse – reiks kelti šiandien sraigtasparnius, nes taip ir nepasirodė.

Baidarink.lt autobusui teko keistis nuleistą padangą (sąmokslo teorijas, jei norite, susikurkite). Prišoko Labas su raktu, Ovke su raumeningom rankom, susirinko daug žiūrovų, bet spektaklis truko vos penkias minutes.

Šiandien sukanka lygiai metai, kai mūsų Juozą užpuolė šernas kelyje Vilnius – Utena. Kažkur pats ten ir atgulė su visu Juozo Opeliu.

O dabar duokit mums gabalėlį Vilties!

Zykus