FK Fakyrai – FGBK Aktas 0 – 0 (4 - 5)

Trečiadieninis naktinis UEFA trileris pasibaigė Geniukų džiaugsmo šūkiais ir Fakyrų nuleistomis galvomis. Kodėl UEFA? Todėl, kad žaidėme 21.45, trečiadienį.  Kodėl trileris? Nes pergalę šventėme tik po  vienuolikos metrų baudinių serijos. Kodėl naktinis? Nes iš stadiono namų link pajudėjom, kai laikrodis mušė stebuklingąjį skaičių derinį - 00.00! O Dūdos namai Utenoje...

Diena buvo ir šiaip žvarboka, o vakare dalis fulininkų po aikštelę spurdėjo jau apsirengę po apačia rūbus ir net gi su pirštinėmis ir kepurėmis. O iš kūnų ir burnų vertėsi tiršti dūmai.

Labas buvo atsipalaidavęs ir įdegęs.

Kova, kaip ir visada atsitinka su šia komanda, buvo kieta, bekompromisė, klampi ir visokia panaši. Mūšio metu buvo tik dvi išskirtinės progos. Džiugu, kad abi – Geniukų, liūdna, kad neužbaigėme visko per devyniasdešimt minučių... Nors, iš esmės, vienodosios – gana dėsningas rezultatas.

O galėjome...

I kėlinys. Dublis vienas. Mariukas gulsčiuko tikslumu atliko perdavimą Vaidučiui, kuris iššoko prieš vartininką visiškai vienas, kaip Voyager‘is I kosmoso platybėse.  Pagal visus futbolo kanonus vartų sargą guldė į vieną pusę, smūgis sekė į kitą. Jokių šansų! Bet... Kamuolys pasibučiavo su virpstu ir atšoko atgal. O atgal - tai ne bet kur, o tiesiai Vaidučiui į kojas. Tik šįkart jau ir vartininkas nebetrukdė... Akistata:  Vaidutis – tušti vartai. Prieš sekundę išeiginė dešinioji buvo pavedusi, tad dabar išbandė kairiąją. Bet vartų konstrukcijos nusprendė galutinai pasityčioti iš Mažučio – šįkart įsikišo kitas virpstas. Vaidutis liko nieko nepešęs. Treneris jau buvo spėjęs garsiai pasidžiaugti, bet netrukus jo šūksnį nustelbė atodūsio bei nedrąsaus juoko banga...

II kėlinys. Dublis du. Antrame kėlinyje beveik trise Geniukai užlipo ant beveik vieno  Fakyrų gynėjo. Amba jį pasitvarkė, bet pasimetė sviedinį toliau nei norėjo. O kamuolys žinojo, ką jam reikia susirasti, kad tik nepapultų į vartų tinklą... (lygiai taip pat visagalis žiedas Žiedų valdovo trilogijoje žinojo, kur jis nori atsidurti – abi istorijos per didelius vargus baigėsi laimingai). Šį kartą nelaimėlis – kreivakojis Zykus. Vienas prieš vartininką atsilošė (tą vakarą buvo labai gražus žvaigždėtas dangus, matot, buvo smalsu) – todėl kamuolys kilo aukštai virš vartų...

Trilerio kulminacija persikėlė prie vienuolikos metrų žymės. Vaidutis nebenorėjo mušti, nes serija vyko į tuos vartus, kurie jį nuskriaudė pirmajame kėlinyje.

Kadangi Geniukams patinka laimėti per vargus, po antrojo baudinio, kurį pramaukėme, pradėjome atsilikti. Tada prie vartų linijos užtikrintai stojo Aurimas ir nuliūdino du Fakyrų žaidėjus. Likę Geniukai be prošvaisčių susitvarkė su savo užduotimis ir žengėme į taurės turnyro pusfinalį.

Kas praleidote šią transliaciją, nesijaudinkite, kartojimas šį sekmadienį, 17.00 - LFF stadione. Šį karta lygos varžybos.

P.S. Kartojimas bus pagardintas specialiaisiais efektais. Lygintuvo vaidmenyje - Gelmis. O dar ir Tadytis po vakar chebrai pažadėjo 5L Finkės. Vėberis apsidžiaugs!

Zykus