FGBK Aktas – FK Ozas 1 - 1

Geniukai užklimpo oranžinėje pekloje. 1 – 1. Rezultatas lyg ir dėsningas, nors galėjo ryškiai pakrypti į vieną ar į kitą pusę, jei tik kam nors būtų pavykę prisijaukinti fortūną (reikėjo ŽAS‘ų paklausyt – gal būtų ir pavykę...).

Pradžia nebuvo stebuklinga. O apšilimas apskritai prastas. Trūksta Geniukams tvarkos besirenkant į varžybas. Tai gana dažna problema. O štai, kad vakar trūko noro laimėti ir akys nedegė, čia jau kitas reikalas. Tuo dažniausiai skųstis negalime... O o o Ozas buvo nusiteikęs karingai.

Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių ir turėjo atrodyti nuobodokai, nors keletą išsišokimų tai prie vienų, tai prie kitų vartų buvo. Niekas savo susikurtomis progomis dorai nepasinaudojo.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Amba „įmakaronino“ pirmąjį įvartį, kuris buvo lygiai toks pat, kaip ir varžybos... Kamuolys, pasinaudojęs kupsto pagalba, išdūrė vargšą Ozo vartininką, kuris jau buvo atsigulęs ir tykojo savo grobio.

Tuomet varžybos vyko pagal tokį scenarijų: Geniukai nuo pat pradžių galvojo, kad ir nežaidžiant kažkaip susikrapštys tie trys taškai, o Ozas kovėsi iki paskutiniosios... Ir pasiekė savo. Likus dešimčiai minučių, vienas oranžinis pakartojo Aurimo atmuštą kito oranžinio smūgį. Vienaip ar kitaip įvartis brendo. Mums visur trūko vieno žingsnio, paprastesnio bei ramesnio sprendimo, pakovoti už save ir dar pakovoti už komandos draugą.... Ozas atrodė lengvesni.

Nors ir nepralaimėjome, nuotaika buvo truputį slogi. Iki sezono pabaigos esame išsikėlę tikslą nebeišbarstyti nei taško, o štai ir stabtelėjome...

Vėl turėjome trečią kėlinį pirtyje. Ir Finkės tikrai netrūko. Ir Gintukas lygintuvo vaidmeny apsireiškė. Diskusijų, kas tądien buvo blogai, tikrai buvo per akis – dabar klausimas – ar pasidarysime išvadas? Atsakymo ilgai laukti nereiks – jau ateinantį sekmadienį iš oranžinės klampynės bandysime kilti į olimpą.

Į Olimpiją...

Labas bandė visus apgauti, kad kitas turas su Spartaku, bet dar teks palauk porą savaitėlių iki išsvajotosios Ukmergės. Ten, kur visiems patinka!

O štai vienas GeniukasApkė – vedė šią savaitę. Kalifornijoj... Visi dabar jo laukia su Kalifornietišku lygintuvu. Internetas ten lyg ir yra, tad teisintis, jog nebuvo informuotas nelabai galės. Be to, apskritai gi reikia skaityti žaidimą...

Beje, sveikinimai Prelegentams, truputį papurčiusiems Lietuvos futbolo pasaulį. Įsivaizduokite, kaip atrodytų Geniukai LFF taurėje, kovojantys su A lygos komanda: kamera filmuoja apšilimą – visi vienodai pasipuošę (gal net Mindė apsirengtų taip saugomą formą), žaidžiam plotą, turi kamuolius, skirtukus ir tada kamera pakrypsta į atsarginių suolą, kur karaliauja mėgėjiško futbolo ypatumai su Finke pagrindiniame vaidmenyje. Ovacijų būtų...

Zykus