Palydint senuosius..

Besibaigiant 2014-iems sulaukėme priekaištų iš valstybinių ir tarptautinių organizacijų dėl www.aktas.lt veiklos, iškilūs visuomenės veikėjai bei futbolo pasaulio žmonės reiškė nepasitenkinimą dėl naujų straipsnių stokos (vieno genio klasiokas klausė kodėl nebėra straipsnių, dar buvo praleistas skambutis ir el. paštu kažkas kažko klausė, bet iki galo neperskaitėm, vis dėl to manom, kad tai gali būti traktuojama kaip pretenzija).

Atsakydami į tai siūlome susipažinti su mūsų atsiprašymo tekstu: „Atsiprašome mūsų skaitytojų, puslapio fanų ir kritikų, laikintojų ir kitų mums svarbių asmenų ir asmenybių. Nepažadame, kad taip daugiau nenutiks, kaip kad nieks negali pažadėti, kad naftos kaina nebekris, tačiau manome, kad tai vis tiek gali pasikartoti. Straipsnių autoriai ir režisieriai supranta, kad susidariusi situacija tiesiogiai pažeidžia Jūsų visų teises ir laisves, o visi skaitytojai turi prigimtinę teisę prašyti moralinės atžalos. Visgi, tai atsitiko dėl nenumatytų aplinkybių, t.y. buvo „užlūžusi“ word‘o programa, kiek žinome čia visoje rytų Europoje taip buvo, kiek mums sakė ES atstovai tai čia dėl padažnėjusių NATO erdvės pažeidimų. Dar kartą visų atsiprašome ir patvirtiname, kad ateityje tokių atvejų neišvengsite. Taip pat yra tikimybė, kad ir toliau skelbsime ką galvojame, viešai aptarinėsime savo problemas, dėsime skelbimus, girsimės kas kiek ko pagimdė, kiek kam metų ir panašiai.“

Pasibaigus Didžiojo futbolo sezonui, kuriame užėmėme 6-ą vietą, prasidėjo mažasis (salės), o paskui ir vidutinis (7x7 CUP) futbolas. Salėje turime 2 komandas, kurioms 2015-ais tikimės seksis geriau nei 2014-ųjų sezono starte. Dabartinės komandų vietos turnyrinėje lentelėje nėra rodiklis pagyroms, todėl jų ir nebus.

7x7 CUP jau sužaidėme ketverias rungtynes, per kurias 3 kartus aikštę palikome skambant Eurovizinei dainai We are the winners, o kartą buvome situacijos Win/Win vieni iš nugalėtojų.

1-ose rungtynėse nugalėjome A grupės naujokus „Žaibo kirtis“. Mūsų du kirčiai buvo stipresni už jų vienintelį.

2-ose rungtynėse susitikome su savo amžinais konkurentais ir baigėme tarpusavio varžybų sezoną ne sausu rezultatu 5:1 (pralaimėjimas 7x7 2013/2014 m., 2 svarbios pergalės Didžiajame futbole, 1 didelė pergalė Didžiojo futbolo taurėje, saldi pergalė Žalgiriados atrankos pusfinalyje ir šiandieninė pergalė). Kaip ir laukta varžybos buvo kietos ir smagios akiai, su daug momentų, sportinių ir nesportinių veiksmų, kurių epicentre atsidūrė legendinės laidos „Kolia čiudės“ vedėjas, bet tiek to, kaip sakoma nervus į konservus. Rungtynes laimėjome nelengvai, bet užtikrintai, 5:2.

3-iose rungtynėse susitikome su sukarintos komandos „Geležinis Vilkas“ vyrais. Rimtos varžybos privertusios labai labai pasistengti norint išlipti sausiems. Atsilikinėjome 0:2, bet paskutinėmis minutėmis išlyginime, 2:2.

4-ose varžybose laukė „Grija-Liqui Moly“ barjeras, perlipome 4-iais žingsniais, ties 1-u užkliuvome ir pargriuvome, bet atsikėlėme ir nuėjome.

Neblogas startas, galėjo būti geriau, bet galėjo ir taip nebūti, svarbiausia, kad nedingo lyginimo tradicija... Po ½ ir ¾ turų užsisėdėjome pirtyje, du sekmadienio vakarai buvo pakiliai žavūs, ko nepasakysi apie du sunkiai romantiškus pirmadienius. Už atskirus reikalus lygino Mindės M. ir P., Zykelis Ovkelis ir Šalnelis. Buvo smagu ir stipru, buvo ir silpniau (alaus), buvo ir čipsų su krapais.

Jau ta 2015-ų metų proga tai palinkėsime, Jums mūsų klubo mylėtojams, stebėtojams ir visiems žinantiems kas yra bet koks AKTAS palinkėsime dažniau atsidurti šalia futbolo, nebijoti prisipažinti šeimai, kad mylite futbolą, išdrįsti garsiai sušukti AKTAS bei dar keli šablonai sveikatos, laimės ir sėkmės.

Ta proga pasilinkėsime ir sau, žaiskim su pasimėgavimu, laimėkim viską, nugalėkime visus, pralaimėkime tik tam, kad suprastumėme kaip mes to nenorim, būkime sveiki ir 2015-ius pasitikime pasiruošę (turėkime grynų, nes pradžioj gali būti nesusipratimų (Lietuvos banko rekomendacija)).

 

SU NAUJAISIAIS METAIS!!!

 

P.S. 2014-ieji buvo tokie vaisingi, kad jau atskirą grupę genių vaikams atidarė.