Naujojo Didžiojo futbolo sezono išvakarės

Didysis futbolas grįžta, jau beveik sugrįžo. Žiemą pailsėjome su kamuoliu Sportimoje 7x7 ir salės futboluose, ilsėjomės be pertraukų, reguliariai, todėl pavargti nespėjome ir Didžiojo futbolo stipriai laukdami sulaukėme.
Pasitarę su Lietuvos krepšinio (viso aplamai) trenerių štabu ir nusprendę, kad didelio kiekio draugiškų rungtynių mums nereikia surengėme treniruotę Fanų stadiono ketvirtyje. Į pirmąją treniruotę susirinko pulkas genių ir pakvipo lauko futbolo sezono pradžia. Po pirmo judesio supratę, kad treniruočių užteks nuvykome į svečius pas Ukmergės Spartaką, kur mūsų laukė Ukmergės Aukštaitijos Krašto Regiono Krašto prie Susisiekimo su Regionais Ministerijos turnyras „Ukmergės Krašto Aukštaitijos Regiono Taurė du tūkstančiai 15-ieji“. Be ukmergiškių ir mūsiškių, neeiliniu turnyru susidomėjo Vilniaus „TEC“ komanda. Viso 3 komandos, kiekviena komanda turėjo sužaisti po savo pusfinalį ir po savo finalą, mes laimėjome abu ir iškovojome taurę pavadinimu „Ukmergės Krašto Aukštaitijos Regiono Taurė du tūkstančiai 15-ieji“. Vietinės futbolo visuomenės tai nenustebino, nes ir pernai tą turnyrą laimėjome, tiesa, pavadinimas buvo kiek kitoks „Ukmergės Krašto Aukštaitijos Regiono Taurė du tūkstančiai 14-ieji“.
Pirmoje kovoje po atkaklios kovos 8:1 įveikėme „TEC“ komandą, o antroje su Spartaku mušėme 2, praleidome zero (0), tad galutinis rezultatas 10:1 taurės laimėtojų naudai. Įvarčių buvo gražių, paprastų ir užtikrintų, faktas jų buvo nemažai, o mušė juos Lukas, Andžikas, Zykus, Petras, Mindė ir t.t. Naujųjų laikų futbolo specialistai tikina, kad puikiam rezultatui pasiekti padėjo nauja motyvacinė sistema, kai dar prieš rungtynes ant atsarginių suolelio išrikiuojama visa tai kas laukia po varžybų. Išrikiuoti buvo ką, nes lygino Virgelis (gyvenimo Nr.34) ir Zykelis (gyvenimo Nr.30), o prie viso to dar ir Spartakas skolingas neliko lygiai ant vienos dėžės alaus. Beje, Virgis su savimi turėjo ir dar vieną džiugę žinią – Virgis ir Jurga Vitkauskai turi sūnų Gabrielių!!! Visas teigiamų pasiekimų, naujienų, nuotaikų komplektas neleido Ukmergės palikti nepasisėdėjus, o dar kai oras vasara kvėpavo... Visko buvo tiek daug, o brofkininkų tiek mažai, todėl gerai, kad Akto fanas ir atstovas Pasvalio kraštui Batonas ne 65 kg sveria ir jo burnytė ne uogytėm valgyt skirta, tai gerokai tirpdė perteklių. Buvo smagu, tad pakiliom nuotaikom ir laimės serumo nuvargintais snapais išsiskraidė geniai į savo lizdus, o paskutinieji ir saulėlydį drauge sutiko. Dar kartą įsitikinome, kad Ukmergė – svetingas miestas!

Taurės nuo šampano nespėjom išsiplauti, kas ir aprangos išsiskalbti ir stojome draugiškon dvikovon su Bekentu, kurie kaip žinia vėl dalyvaus II-oje lygoje. Pirmadienio oras Grigiškėse nei kiek nepriminė saulėto šeštadienio Ukmergėje, nepaisant to, žaidimo ritmas ir nusiteikimas išliko toks pat, rungtynės laimėtos rezultatu 5:1. Zykaus trys įmuštukai, po vieną pridėjo Amba ir Lukas. Akto šaknų turintis Bekento treneris A. Šmigelskis po rungtynių labai nesikrimto ir viščiukus skaičiuoti pasiūlė rudenį, mes neprieštaravom.

Naujienos iš prekybos žmonėmis tinklo: sėkmingai tech. apžiūrą praėjo ir ilgalaikį kontraktą pagal formulę 1 + 2/12 x 3.14 + (cos-tan) x 3,4528 su geniais pasirašė jaunasis LUKAS.

Artimiausios rungtynės ir sezono startas jau čia pat, šį sekmadienį 14:30 val. Fanų stadione su Ozo šalies rinktine.

Barzda