7x7 Aktas - Creditinfo 2-1

Kiek neįprastai 7x7 turnyre Sportimoje šį kartą žaidėme tik vienerias rungtynes. Tvarkaraštis taip buvo sudėliotas, kad kai kurios komandos žaidė po vienas rungtynes, o kai kurios po tris... 
Varžovas šį kartą buvo Creditinfo komanda. Sudėtį rinkome sunkiai, iki varžybų likus dešimčiai minučių teturėjome 7 žaidėjus. Bet po to pasijungė gyvybiškai svarbus du geniai ant pakeitimo ir kažkiek lengviau atsikvėpėme. Labas - Nerka, Ovkė, Gelmis, Andriukas, Mindė, Samas, Romas ir Čipsas. Iš tribūnų varžybas stebėjo Tadas, Zenga ir Ovkės šeimyna. Tokia buvo pagerinta sudėtis, bet noro kovoti šiandien turbūt iš mūsų niekas negalėjo atimti. 
Varžybas pradėjome atsargiai, tvarkingai ir kažkiek nuo gynybos. Gerų dešimt minučių stebėjome, ką šiandien gali varžovai, patys bandydami kontratakuoti. Varžovai per tą laiką surengė bene vieną pavojingesnę ataką kai kamuolys atsitrenkė į skersinio ir virpsto sandūrą. Po to Labas prisifintino. Gavęs kamuolį iš dešinio krašto, kulniuku norėjo pakeisti kraštą... Kamuolys Ovkės nepasiekė... Vietoj to parėjo galingas smūgis į mūsų vartų tinklą. 0-1 ir teko vytis varžovus, o jėgos seko. Likus 10-15 minučių, Čipsas iš kairės ar tai mušė, ar tai skersavo kamuolį, bet atsitiko taip kad vienas varžovas išmušinėdamas kamuolį pataikė į kitą ir nuo pastorojo kamuolys įlėkė į tinklą. 1-1 ir pagal rezultatą, ir pagal dovanėles ir viskas prasidėjo iš naujo. Ilgai netrukus kažkodėl galvoju, kad Samas padarė gražų suktuką aplink savo ašį, tada sužaidė sieną su Minde ir įmuša įvartį. 2-1 ir pirmą kartą šiais metais esame priekyje. Varžovai metasi į paskutinį šturmą, gaunam ir į virpstą ir šalia virpsto ir pasiaukojančiai kelis kartus krentame po kamuoliu ir kažkaip atstovime. Pirma pergalė saldi, vien jau dėl to smagu, kad ją pasiekėm atsilikinėdami.  
O po varžybų rūbinėje reikalą jau "lygino" Mindė :). Jau antrą savaitgalį iš eilės užsisėdėjome rūbinėje. Buvo ant tiek linksma, kad net apsauga užėjo pažiūrėti, kas ten pas mus vyksta :). O kai dar po pusvalandžio valytoja atėjo su Ovkės dukra ir paklausė pas mus ar čia ne mūsų vaikas, supratome, kad reikia skirstytis :). 
Dabar dar neaišku kada žaisime sekančias varžybas, bet treniruotę šeštadienį turbūt turėsime, plius Cica gal norės ką nors pasakyti komandai, o ir Šalnelė su Pajuodžiu turbūt ilgai netemps... Iki ir į sveikatą!