III lyga: Aktas - Granitas 2:0

Nuskilo, suskilo, suskaldėm, nukalėm, iškalėm…. Kaip niekad daug galima surasti įvairių epitetų šiai pergalei, nes prišininkų komandos pavadinimas pats diktuoja aprašymo temą.

O nutiko taip, kad visą dieną pasėdėję su savo ir ne savo mamytėmis prie stalų pilnų čenachų, balandėlių ir vėdarų, susirinkę šviesų vėlų sekmadienio vakarą į Nemenčinę, toms pačioms Mamytėms bei gi sau patiems pasidovanojome pergalę. Kietos varžybos, kietas varžovas - kieta pergalė.

Realiai viską padarėme pirmąjame kėlinyje. Jau 11 min. pirmąjį mušė Zykelis. Po Juozo perdavimo įšėjęs vienas prieš vieną kojom, pradžioj nepradaužė granitinio vartininko, tačiau kamuolys atšoko tiesiai tam pačiam Zykeliui ant galvos, o su galva jau pavyko. Pasirodo ne tik sieną su galva gali trankyt. 1:0. Neilgai trukus 16 minutę tas pats Juozas padaro skersą, o mūsų naujasis šio sezono pirkinys jaunuolis Lukas muša antrąjį. 2:0.

Kas toliau…. Toliau likusias 74 minutes vyko tiesiog neblogas, bet kietas futbolas. Dvikovų į kaulą buvo tikrai nemažai. Turėjom keletą realesnių progelių įmušti patys, o varžovams kažko stebuklingai pavojingo per daug ir neleidom daryti savo aikštės pusėje. Tad nuaidėjus švilpukui skubėjom į brofkę. Čia dar dėl švipuko norėjau porą žodžių…. Kažkaip sunkokai sekėsi tiems švilpukams, ypač su nuošalių pamatymu. Ir jautėsi, bei matėsi trijulės neužtikrintumas ir šioks toks diletantiškumas.

O ant brofkės….Šį kartą Romualdinjo atsinešė po lygintuvėlį žaidusiems ir po lygintuvą prezidentams, psichologams ir latviams brofkiniams. Dažniau galėtų tie maksimalistai latviai su pasatais pasirodyti. Malonu matyt malonius žmones :). Na, bet nelįskime pernelyg giliai į išskirtinius asmeniškumus, nes čia pilna komanda tokių asmenyyybių :). Tiesa, neturėjom trenerio Nerkos, bet pačiam sau netikėtai komandos vadeles paėmes Presidentas nesugadino nei vagos, nei kuinų nenuvarė nuo kojų.

Prieš varžybas buvo paskelbta nominacija geriausiam varžybų žaidėjui. Dovana – 2003 metų laidos plakatas su legendiniu FK Ekranu. Beje, gerai įsižiūrėjus, pačiam centre figūruoja ir vienas mūsiškis - Zykelis. Dar visas jaunas pacanas. Taigi, nominacija, lyg ir visai pelnytai su plakatu atiteko vėl tam pačiam Zykeliui, tačiau anas pasitaręs su kažkuo perleido šią nominaciją Andžikui.

Dedikuota visoms mamoms ir mamytėms!

Anonymous but famous