Per Ukmergę į Palangą!

Savaitgaliui artėjant orai gerėjo gerėjo ir saulės užderėjo, degintis važiavome į svetingąją Ukmergę, kur vyko Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių Ukmergės zonos atrankinės varžybos (čia sutrumpintas pavadinimas). Iš keturių komandų atvyko trys, tad dar neprasidėjus turnyrui jau turėjome pergalę 3:0 prieš neatvykėlius kaišiadoriečius, įvarčius mušė legionieriai, kurie dar laukia Naujojoje Vilnioje prie Maximos. Kitoje dvikovoje Trakų komanda 4:0 įveikė vietos Ukmergės komandą. Savo techniškai antrose varžybose, o realiai pirmose susitikome su prieš keletą minučių pralaimėjimo kartėlį patyrusiais ukmergiškiais. Saugumo sumetimais nusprendėme laimėti nemažesniu skirtumu, planą įvykdėme rungtynėms artėjant į pagaigą, kai 4-ą ir 5-ą įvarčius mušė jaunųjų talentų kalvis Svajūnas. Kitus du mušė turnyro išvakarėse pagalbos ranką ištiesęs ir prie kolektyvo prisijungęs Andžėjus M., vieną pridėjo Petras? Svarbu pažymėti, kad užstojimo vartininkui hattrick‘ą atliko Piktas, kuris besimakaluodamas prieš vartininką trukdė jajam matyti, ko pasekoje krito trys įvarčiai. Lemiamos ir paskutinės bei viską lemiančios ir jau galutinės varžybos buvo su Trakų komanda. Ambicijų nestokojantys varžovai tikėjosi sugadinti šventę Akto Žalgiriados tėvui Zengai, bet komanda nenorėjo matyti nuliūdusio ir agresyvaus trenerio, susikaupė, susiėmė, paėmė ir sužaidė lygiom 1:1 (pirmavome po Andžejaus įvarčio), kas garantavo kelialapį į Žalgiriados finalus Palangoje, o ir treneris neliko liūdnas, smurtiškas, tapo itin smagus, pozityvus, įraudęs, plastiškas, galbūt tiesiog fantastiškai laimingas. Nuodėmė būtų buvę palikti Ukmergę kolektyviškai nepapietavus ar nepasiFinlandijavus, tad palikom Ukmergę be nuodėmių, o kai kas ir Vilnių pasiekė be nuodėmių.

DĖMESIO DEMĖSIO DĖMĖSIO!!! 2015-05-29/31 PALANGOJE vyks Žalgiriados finalai, juose teisę iškovojo ir šeimas su nusimatančia išvyka pradžiugino mėlynai geltoni geniai, kaip rašė vienas latvis „Reikia su trenksmu sugrįžti pas močiutes“ (tekstas verstas iš latvių kalbos, todėl gali būti netikslumų su interpretacija). Nedalyvavusių papildomam dėmesiui, prioritetines vietas ir didesnį minučių skaičių Palangos aikštėje iškovojo: Labas, Sauliukas, Andžėjus M. su mama, Svajūnas, Vaidutis, Apke, Romas, Mantas, Mindaugėlis, Petras su šeimyna ir kas be ko Marius Vėbrius Zengius (lot.k.)

Jau aiškūs ir bent du lygintojai Palangoje – dvyniai Zenga ir Apke (nelabai panašūs kaip dvyniai, vienas - fainas, kitas – patyliu, bet zodiakas nemeluoja juk).

Tomas Mogas