III lyga: Prelegentai - Aktas 1:2

Įspūdinga savaitė su įspūdinga pabaiga! Daugiau nei užtikrinta pergalė 5x5 lygoje, pergalė SFL taurėje, netikėtas pralaimėjimas lyderiams senjorų čempionate, fantastiška išvyka į Ukmergę ir Žalgiriados atrankos nugalėtojų vardai, bei saldi pergalė prieš komandą turinčią ČL laimėtoją ir kitus vienaip ar kitaip išgarsėjusius veidus. Ar galėjo būti geriau? Galėjo, bet tie senjorai...

Sekmadienis. Fabijoniškių stadionas. Priešaky Prelegentai. Sunkiai nelengvos rungtynės. Kovingos ir greitos varžybos. Į priekį įsiveržiame pakankamai greitai, Mariuko tolimą smūgį atmuša vartininkas, kamuolys skrieja už vartų, bet iki galo atidirbęs Jarmaliokas Normaliokas spėja jį ištraukti atlikdamas (ne dėdamas) skersą Zykeliui, o šiam belieka uždaryti, uždaro, 1:0. Po įvarčio kažkiek daugiau su kamuoliu būna varžovai, bet dėka kibios, agresyvios ir pakankamai kietos gynybos neutralizuojame bet kokias varžovų pastangas pasiekti įvartį. Aklai į gynybą neatsitraukėme, kėsinomės padvigubinti rezultatą, tačiau trūko tikslaus paskutinio ar priešpaskutinio paso. Ilsėtis išėjome turėdami minimalią persvarą.

Antro kėlinio ankstyvojoje stadijoje prasileidžiam, tie patys vartai – panašus ir įvartis, skersas iš krašto, kurį griūdamas uždaro varžovų puolėjas, 1:1. Kamuolys juda įvairiomis kryptymis, pabūna jis viduryje, aplanko visus kraštus ir abiejų komandų baudos aikšteles, vyksta apylygis žaidimas. Šešiasdešimt šešta minutė, šešta sekundė, kampinis prie varžovų vartų, prie kamuolio Vaidokas (dieną prieš tai tik per plauką netapęs rezultatyviausiu panevėžiečiu Ukmergėje, trūko nedaug, nes daugiau nei vienas nebuvo pelnęs įvarčio), staiga pasikviečia į pagalbą Zykų ir akimirksniu meta žemą pasiuką į baudos aikštelę, kur atskubėjęs prie kamuolio daugiavaikis techniškai, apgalvotai, žinodamas ką daro, apskaičiavęs įvairius faktorius, uždaręs savo reaktorius muša pergalingą, 2:1! Tiesa, iki to pergalingo dar teko nemažai paplušėti, kėlė pavojų prelegentai nemenką, Labas turėjo darbo, virpstą kartą kamuolys pabučiavo, visgi, atsilaikėme. Varžybas filmavo vilniausfutbolo.tv, santrauką galite pažiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?v=OENaSYxmZmk

Iki šiol rezultatyviausiu pas mus buvo Lukas, kuris dabar peržiūroje Tunise, o vat dabar jau Zykelis, tas kur jau praėjęs visas peržiūras ir katro nuotrauka dabar puošia (arba gadina) http://vilniausfutbolas.lt/lyga/III-lyga/20.

Smagios tokios savaitės, daugiau tokių ir čia ne kažkoks nerimtas lūkestis pasvajojant, čia visus genius įpareigojanti konstanta!

Apke