III lyga: Salininkai - Aktas 1:5

abai labai trumpai. Nu laimėjom.

1:0. Trynė, vedė baudos aikštelėje ties 11 m. atžyma Juozas, mušė-nepataikė, o gal ten Zykus buvo... Nu, o kamuolys tądien Virginijui draugiškas buvo, visai šalia jo atkrito, nu ir ką, ir įmušė tas Virgelis.

2:0. Trynė, vedė baudos aikštelėje, bet labai labai krašte, bet jau tikrai tas Zykelis, bet „ėjo“ jis ten labai tikrai visai krašte, brofkėje jau nusivylimas lindo iš Tadyčio burnos „nu bl*** ką tu čia darai neįmuši gi iš tokio kampo“. Pyst Zykelis ir įmušė. Tado už liežuvio nieks netempė – Zykeliui gėrimo skoloj.

3:0. Jau kiti vartai, nes kitas kėlinys. Aukštas kamuolys į baudos aikštelę, ten du Salininkų kung fu fighter‘iai viens kitą išguldo ir kamuolys Tadeušui nukrenta, tas dar ražosi, patoginasi, bet ir pramuša sėkmingai.

4:0. Nuverčiamas baudos aikštelėje Virginijus iš už Trakų, bet ne ten nuverčiamas, o Dilgynėje. Trakų apylinkėse jį nuversti gali nebent 300 ml „juodulio“. 11 m. baudinys. Savanorių mūsų gretose pasirodo netrūksta, patriotiškumo jausmas išdidėjęs, net tie, kur ant brofkės rodė norą pasiimti kamuolį ir susiremti su varžovų vartininku. Labas sušuko ir išvaikė nežinią bei savanorius -„Andžikas muša“. To užteko, o Andžikas buvo tikslus.

5:0. Lenko vartininko Dudeko pusbrolis lietuvis Dūda po Mažylio perdavimo atsiranda varžovų aikštelėje vienas prieš vartininką, tiksliai į kampuką. Dvigubas laimės jausmas Dudėno sieloje, įvartis plius priartėjimas prie lažybų laimikio. Ko nepasakysi apie Šmigį, tiesiog jam ne į naudą...

1:5. Veda, trina baudos aukštelėje ir pavojų kuria Petras, deja, ne tie vartai, pasirodo savi, dovanojamas kamuolys varžovams ir toliau jau aišku.

 

Zenga šįkart visas varžybas iki galo atžiūrėjo, tai komplimentas komandos žaidimui.

Pajuodis varžybų metu „tūkstantį“ žaidė, į „devynis“ spardė (vieną kartą).

Po varžybų keli geniai jėgas atgauti į „IKEA“ nuvyko, sako baltymus ir angliavandenius sėkmingai atstato dešrainiai po 0,29 EUR, sako trijų vienetų užtenka, bet būtinai turi būti po 0,29 EUR. Pasirodo, Virgiui tai ne naujiena, bet pilnam atsistatymui jis dar paveikslą nusiperka. Kas ten nupiešta?

Su nekantrumu laukiam sekmadienio, Nemenčinėje 17:00 žaisime su Fakyrais. Nieko neveiksi atvaryk.

Apke