2015-ųjų atgarsiai

Kalendoriniai metai į pabaigą, tad apžvelkime ką mums pavyko nuveikti 2015-ais. Gal nieko įspūdingo, kita vertus gal nebuvo taip prastai. Svarbiausias ir didingiausias įvykis, žinoma, čempioniškas Carlsberg taurės finalas, kai po pirmo kėlinio atsiliekant 0:1 pavyko atsitiesti ir 3:1 nugalėti III-os lygos vicečempionus granitiečius. Tie kas per pertrauką į degalinę trumpam išvažiavo, tie lyginamojo bei persveriamojo įvarčių taip ir nepamatė. Nuotaikos buvo pakilios, emocijų daug, bet ilgai švęsti laiko nebuvo, nes visi skubėjome į pirtį, nusimaudyti... Į Neringą nevalyvas gi neisi, ane jaunimas?

III Lyga. 5-a vieta. Banguotai, su sėkmingomis ir nelabai atkarpomis. Iš esmės mažiau tenkina nei netenkina, suprask kaip nori. Geniai ne jaunyn, o jaunimas įsijungia lyginant su senimo išsijungimu santykiu 1 prie 2, ant kreidinės lentos ši negatyvi progresinė tendencija atsispindėtų bauginančiai, ant excel mažiau. Iki 3-ios vietos buvo nedaug, iki aukštesnių pakylų ne mūsų snapams šiemet buvo.

7x7 A divizionas. 2-a vieta. Geras startas gera pabaiga, ir vėl antri ir vėl šalia pačių pačių. 2015/2016 m. sezone kol kas po 4-ių turų šiek tiek prasčiau, vos vos, 7-a vieta su galimybe nukristi į priešpaskutinę 9-ą vietą, galima buvo ir nesigirti, bet genių snapai labai platūs, išsitauškėt reikia.

Salės futbolas. Select I lyga A divizionas. 5-a vieta. Du taškai su bauda ir būtume antri, būtume, bet nebuvome. 2015/2016 m. sezonas nesiklosto, geriau rezultatų nežinot, šįkart patylėsime.

Salės futbolas. Select II lyga B divizionas. 4-a vieta. Keturi tritaškiai ir paskutinis su bauda ir tada būtume pirmi buvę. Galėjome, bet pritrukome vos vos. 2015-2016 m. nebedalyvaujam, nes būtume per lengvai galėję galbūt nugalėt.

Veteronai. 35+ A divizionas. Garbinga 3-ia vieta. Ir dalyvavo ne 4-ios komandos, o dešimt. Pasidžiaukime kartu su senoliais, jiems tai labai svarbu.

Žalgiriada. Tradicinis postsocialistinis šių laikų turnyras, kuris, pasak mūsų Žalgiriados tėvo Zengiaus yra svarbiausias įvykis po Olimpinių žaidynių. Šį kart vėl dalyvavom, šį kart su šeimom sugūžėjom. Palangoje veiksmas vyko. Rezultatų niekas neprisimena, bet žinom, kad nepaskutiniai likom, nes ne paskutiniai miegot nuėjome... Dėl garbingos 5-os vietos nukauta Panevėžio ekipa, kuri atvyko tiesiai iš kopų ir su visais likučiais.

Be futbolo dar turėjom tradicinį futbolo turnyrą Juokrantėje, Akto mohikanų „užkurtas“ turnyras pastaruoju metu mums yra tapęs galimybe komandiškai pamirkyti savo snapus Baltijos jūroje ir dar kai kur nuo ko jūra tampa iki kelių. Rezultatai paskutiniais metais šiame turnyre mažų mažiausiai pakankamai ne itin garbingi, nors kartą buvome ir treti, kai ketvirta ir likusios komandos neatvažiavo. Jau keli metai labiau laukiame teisėjo galutinio švilpuko ne dėl to, kad greičiau taurę nugalėtojų pasiimtume, o kad galėtume atsipūsti nuo futbolo, ir po maudynių Jūroje spėtume dar nusiprausti prieš „vestuves“. O „vestuvės“ tai reikalas fainas, mažiausiai patinka gal tik vedusiom, nes vedę ir nevedę nutrūksta nuo grandinės ir trypia lyg tai jų geriausio draugo FUTBOLO vestuvės būtų, ir nesvarbu kiek tuo metu sveikų kojų, trypti ir viena galima, įrodyta.

Taip pat, Vilkokšnio festivalį šiemet ne išimtis turėjome, kur nuotaiką kėlė ir gyvai savo talentą rodė muzikinė grupelė su gitaristu Meška priešaky. Šnioka rankom Lydį iš Vilkokšnio prūdo ištraukė, bet paleido sugalvojęs norą, o noro būta kokio nieks nežino.

Nemažai ir jubiliejinių „palyginimų“ šiemet turėjome, ir jubiliejinių sutuoktuvininkų buvo. Pajuodžiui 18-ika suėjo, teises nusipirko. Geniukų ir genyčių padaugėjo, tuo pačiu ir mūsų gretos pagausėjo. Džiugu.

Markas Romas į tėviškę sugrįžo ir karjerą ten dabar tęsia, bando FK „Ekranas“ gaivinti, kasdien ratus gamyklos teritorijoje suka ir negali patikėt, kad nei vieno sargo, lyg imk ir eik, bet ne - Romas doras, žiūri, kad kiti neimtų.

Prie teatro varnytė padėta ir su damomis tvarkingai po spektaklio Neringoj pasedėta. √.

Išvyka su baidarėmis turėta, kur Šmigio prisižadėta... Kur Juozo nugalėta ir su parašiutu su Andriaus palaiminimu šokti turėta. Beje, kaip ten pabaiga tų lažybėlių? Ar iki Kalėdėlių bus aiškumėlė?

Va taip tie mūsų metai ėjo ir beveik jau praėjo, ir čia tik dalelytė iš viso mūsų geltonai mėlyno ar mėlynai geltono gyvenimo.

Ačiū klubo rėmėjams ir gerbėjams, kad buvote kartu ir lauksime Jūsų ir kitąmet ir kitąmet ir dar kelis metus tai jau tikrai.

Ačiū Akto kolektyvui ir Akto varžovams už 2015-ųjų įsimintinus momentus, susitiksime 2016-aisiais futbolo aikštelėje ir už jos ribų.

O Kalėdėlių ir Naujųjų metų proga Futbolo ir Gyvenimo Būdo Klubas AKTAS linki sau ir varžovams sėkmės, azartiškų akimirkų futbolo ringe, nenutrūkstamos meilės jo didenybei Futbolui, ir kaip sako vienas Virgis „Svarbiausia sveikatos“!!!

Jaukių ir nuoširdžių Jums šventinių akimirkų ;)

Kalėdinis barzdotas Apkepas ir FGBK AKTAS