2015/2016 m. Akto žiema

„Žiema žiema, bėk iš genių kiemo“ – dar nesibaigus šaltojo sezono futbolo sezonui prašėme mes. Ne todėl, kad bijome šalčio, ne todėl, kad neturime kepurių ir ne todėl, kad inkilai mūsų nekokybiškų rankų gamybos. Yra paprastesnis paaiškinimas - žiemos futbolo rezultatai.

Futsal I lyga. Užtikrintai prasibrovę pas stipresnius, užtikrintai grįžtame pas savus. Nesugebėjome šį sezoną parodyti nieko doro, žaidėme vangiai, rinkomės su trikdžiais, priminėme labiau ne energingus medžių kamienų stuksentojus, o žiemos miegu užmigusius lokius, net ne lokius, labiau lokiukus su vos išaugusiais nagiukais. Kapela šiemet mūsų buvo praktiškai ta pati kur eilė metų kartu groja, bet šiemet išsiderinusi atrodė, o momentais buvo galima pagalvoti, kad mūsų kūnuose marsiečiai apsigyveno, kaip filme „Space jam“, kur savo talento neteko pats Charles Barkley ir kiti, bet filme viskas baigėsi gerai. Filme. Žinoma, nebuvo viskas tik juoda, buvo ir šviesesnių dienų, kaip dramatiškos ir pergalingos rungtynės su „Gelsauga“ ir kitos kelios tvarkingos rungtynės, bet iš esmės ne to iš savęs tikėjomės, žodžiu, nemaloniai save nusistebinome. Likome priešpaskutiniai ir iškeliavom į Futsal II lygą.

7x7 CUP. Scenarijus panašus, rezultatai artimi salės futbolui, tikriausiai, kad aktoriai tie patys... Vėl gi, galvojome, kad esame geresni, norėjome iš savęs daugiau, o ar galėjome daugiau klausimas atviras, vėl gi, rezultatai rodo tai ką rodo. Stipriausiųjų lygoje likome septinti, bet iki paskutinio turo teko kovoti už išlikimą. Išlikimą iškovojome. Tai viskas ką šiemet žiemą mums pavyko „iškovoti“. Vėl gi, ne įspūdinga, ar ne?

Tiek to. Pravažiavom.

Pavasariško optimizmo pilni sieksime sugrįžti į pergalių kelią klasikiniame lauko futbole. Keli nauji veidai ir senųjų genių susitelkimas, tikimės, atneš reikiamus rezultatus. Aktas yra Aktas, tas yra faktas. Mes dar dainuosim, gal tai ir nebus „We are the champions“, bet mes dar dainuosim, kad ir „Juoda orchidėja“.

Ate, Žiema. Labas, Pavasari.

Nr.26