Naujieji Verkiai - Aktas 1:1

Sekmadienio popietę priėmėm Naujųjų Verkių komandos iššūkį. Vėl turėjom bėdų bėdelių su rinkimusi į varžybas. Susirinkom 13 vnt., pirmame kėlinyje traumą pasigavo Petras, traumuotas žaidė ir Vaidutis.. Aurimas, kuris šiaip jau keletą metų pas mumis stovi vartuose ir vėl žaidė aikštėje. Šį kartą jau ne sauguose kaip su Olimpija, o krašto gynėju. Debiutavo III lygos varžybose ir senelis Šmigis. Žodžiu, su sudėtimi turėjome vargo, nes šiuo metu turime 5 (jei pridėti Petrą ir Vaidutį tai 7vnt.) traumuotus, 6 atostogaujančius, dar keli negalėjo pasiderinti dėl darbų, o dar keli neaišku nei kur nei ką veikė... Vat ir turim, ką turim, dabar toks metas kai reikia pakentėti. Ir mes braškėdami per visur, bet kenčiame. Daug taškų nerenkame paskutiniu metu, bet džiugina komandos kovingumas, turbūt dėl to daug tų taškų neleidžiame rinkti ir kitiems. 
Varžybos buvo lygios. Apart paskutinių 10 minučių kai pasėdome fiziškai. Pasidalinome su varžovais po tašką, įmušėme po įvartį, gavome po geltoną kortelę. Dar po kelias progas neišnaudojome. Ai ką aš čia rašinėju, viską galite pažiūrėti ir patys: https://www.youtube.com/watch?v=A3HURPJxYHs&feature=youtu.be&ab_channel=VilniausFutbolas
Naujųjų Verkių komandą galime pavadinti III lygos ruporais. Apšoko net Divendos komandą. Ausys linko, nuo keiksmažodžių tiradų, gal ir į temą ta nauja esefelo akcija - Futbolas be keiksmažodžių. Atmetus šį aspektą, varžovai paliko teigiamą įspūdį. Žaidžia disciplinuotą, technišką futbolą, praktiškai nemuša kamuolių į priekį, o žaidžia trumpais perdavimais. Jeigu jiems paeitų korta keliose varžybose iš eilės, galėtų visai ir pirmame penketuke įsitvirtinti, o jeigu nepaeitų, galėtų lygiai taip pat sėkmingai pakristi žemyn lentelėje. Visai kaip mes..
Kitą savaitę priimame mistiškai žaidžiantį Spartaką. Nežinau nei kaip jie tai daro, nei ką vartoja, bet rezultatai kalba patys už save. Rikiuojasi lentelės viršuje, paskutiniame ture nepaliko jokių šansų Navigatoriams 4-0! Ko gero, spartakiečiai pasigavo bilekokio gerumo bangą, ant kurios plaukia į priekį ir sustabdyti ją bus sudėtinga. Kviečiame visus į Senvagės stadioną sekmadienį 20:00. Galbūt ir įvartį kokį vieną kitą įmušime, o ten žiūrėk, ir nepraleisime daugiau nei įmušime, o tada gal net ir kokią pergalę iškovosime. To ir palinkėsiu!