Aktas - Spartakas 2:1

Po mėnesio pertraukos pagaliau džiaugiamės pergale! Labai reikalinga ji buvo, juolab, kad iškovojome ją prieš ypatingai gerai šiemet žaidžiantį Ukmergės Spartaką. Keista buvo su ukmergiškiais namų varžybas žaisti Vilniuje, nes visada važiuodavom į svetingąją Ukmergę, deja, šiemet mes nesugebėjome iki ten nusigauti. Stadioną turėjome apmokėję iš anksto, o ir toks metas, kai labai jau sunkiai renkamės varžyboms Vilniuje, jau nekalbant apie kelionę kažkur kitur..
Varžybos buvo sunkios. Pirmas 15 minučių pavyko turėti iniciatyvą, vėliau varžovai prisitaikė ir jau niekuom nenusileido. O 17 minutę jų puolėjas, visai smagus toks vaikis, pabėgo 1vs1 prieš vartininką ir įmušė įvartį. Akcentavom prieš varžybas, kad su tuo puolėju nepalenktyniausi, todėl reikia žaisti žemai, bet gavosi taip, kad ir per aukštai sužaidėm ir nesulenktyniavom. Varžovai be įmušto įvarčio dar patikrino mūsų vartų konstrukciją ir kai jau atrodė, kad nieko gero čia mes šiandien neišpešim, iššovė Juozas. Po puikios atakos, kai Vaidutis išvedė Juozą vienas prieš vieną, šis mušė užtikrintai. Likusias pirmo kėlinio 10 minučių arėme gynyboje, nes Spartakas sužaidė kur kas pranašiau.
Antrame kėlinyje žaidimas išsilygino, ir vyko dažniausiai aikštės viduryje. Idealios progos neišnaudojo Spartakas, kai jų žaidėjas būdamas vienas prieš vartininką, blogai pataikė į kamuolį ir šis nuskriejo šalia virpsto. O pas mus vėl iššovė Juozas! Su savo smagia kaire įmušė, kaip vėliau paaiškėjo, pergalingą įvartį! Aišku iki to pergalės dar reikėjo nemažai atkentėti, spartakiečiai pataikė ir į skersinį ir Aurimas kelis gerus patraukė. Savo ruožtu mes irgi turėjom kelias geras progas, bet vieną kartą varžovus gelbėjo vartininkas, o kitą kartą Juozukas mušė virš skersinio.
Vėl nudžiugino mūsų kovingumas. Nors varžybos buvo, sakyčiau 40/60 varžovų naudai, bet kur reikėjo pakentėjome, savo momentus išnaudojome, todėl yra ir rezultatas! Ačiū spartakiečiams už gerą kovą, kietas riešutas esate, bet šį kartą fortūną prisijaukinome mes.
Sekančios varžybos įvyks sekmadienį 20:00 Senvagės stadione, žaisime su TEC.