TECAS AKT po vieną

Vėlyvas sekmadienis arba beveik pirmadienis, namų ir šeimų laikas, paaukotas futbolo dievams, liejant prakaitą ir vaikant museles nuo kūno. Viskas daug paprasčiau, tiesiog laikas futbolui.

Pamažu, neskubėdami susirinkome tris keitimus ir stojom kovon. Pasiruošimas varžybom buvo užtikrintas, kas darbo baliuj taktikas nagrinėjo, kas gimtadieniuose ar kas sodybose triūsė, kas vestuviniuose reikaluose jėgų sėmėsi, bet kai esi geras tai ir esi koks esi. Taip, viskas vyko taip ir ne kitaip.

Prasileidom pirmi, įmušėm antri, taip nutinka kartais. Mums taip nutiko šikart. Bardakėlis baudos aikštelėj ir kamuolys suspurda mūsuose. Kamuolys nesilaiko, dvikovas pralaimim, paskui laimim, bet vėl prarandam, vaizdas ne koks. Pertrauka.

Po pertraukos. Bardakėlis. Daug kovos, daug nepasitenkinimo dėl tos kovos, nemažai vaidybos dėl tos kovos. Atakų turim ir mes ir jie, bet nedadirbtos jos, vienoj tokių Andžiką griauna tecinis ir 11 m. baudinys. Drąsos ar ryžto pristigę geniai nesiveržia tapti herojais, atsakomybės nepabūgsta Janas, bet jos neužtenka... Tiesiai į vartininką, pakartotiniu smūgiu iš kelių metrų tiesiai į šalia vartų. Toliau bardakėlis. Užpyksta Aurimas, riebiai nusikeikia, atima kamuolį ties kampiniu iš varžovų puolėjo, atlieka tikslų perdavimą ir grįžta į vartus, o tuo tarpu ataka jau epogėjuj, Zykelis siunčia kamuolį tiksliai. Vienas 1. Lieka nedaug minučių pakeisti įvykius, pakeisti rezultatą į mums tinkantį. Griūnam į priekį, Pajuodis turi šaunią progelę, patogiai su savo kaire mušą, bet tiesiai į vartininką. Ničją. 1:1.

Žaidimas makaroniškas, kokybės mažai, gautas taškas, duotas irgi taškas. Daug neprikalbėsi. Jei ne Aurimo keli savalaikiai aštrūs žodžiai taip ir būtume likę sasįskomis ir gausių lygintojų vaišių būtume neverti.

Yra dvi naujienos. Vienoj naujienoj yra kitos dvi naujienos, kaip įprasta gera ir bloga. Kitoj tik gera. Pirmos naujienos bloga žinia (bet tik moteriškajai lyčiai) – Gelmis nebe svajonių jaunikis, gera žinia – Gelmis turi žmoną!!! Kitos naujienos gera naujiena – Zykaus draugė Indrė ir jo trijų vaikų mama turi vyrą, tą patį Zykų. SVEIKINIMAI LINKĖJIMAI RANKŲ PASPAUDIMAI BUČINIAI PAMIRKSĖJIMAI APLODISMENTAI!

 

Rašinėtojas