3 grajai - 5 taškai - 4-i lentelėje!

II rato pradžia nuteikia optimistiškai. Taškų neparinkome ypatingai daug, kad artėtumėm prie pabėgusios lyderių trijulės, bet ir nepraradom per daug, kad link mūsų artėtų apatinė trijulė. Visose trijose varžybose labai pozityviai nuteikia Genių nusiteikimas. Jeigu žaidime gaunasi toli gražu ne viskas, tai bent jau noro žaisti ir žaisti gerai iš mūsų niekas kol kas atimti negali. Žaidžiame kaip komanda, vietomis kantriai kenčiame gynyboje, o vietomis demonstruojame neblogą futbolą atakuojant. I tas šiai dienai yra mums svarbiausia.
Antrame rate sužaidėme tris varžybas; su Fakyrais ir Navigatoriais išsiskyrėm taikiai 1-1, o išvyka į Kaišiadoris vainikuota pergale 2-0! Tiek su Fakyrais, tiek su Navigatoriais atsistiko taip, kad pirmi prasileisdavom įvarčius, o po to rodydavome charakterį ir rezultatą lygindavome. Abejose varžybose drįsčiau teigti kad buvom arčiau trijų taškų nei varžovai, nors momentų neturėjome ypatingai daug, bet jie buvo pakankamai geri, kad juos išnaudotumėm. Džiugina vėl tas faktas, kad šį sezoną pagaliau apsitvarkėme ir gynyboje. Kelis paskutinius sezonus kažkaip išsimušėm iš vėžių ir praleisdavom perdaug, o šį sezoną gynėjų ir saugų grandis ginantis dirba gana tvarkingai.

Išvyka į Kaišiadoris

Ruduo. Įsibėgėjantis antras III lygos ratas atgynė mus į Kaišiadorius. Mėgstam išvykas, laukiam jų, tik šį kart atrodė, kad pilnos sudėties iš Vilniaus galim ir neišvažiuoti. Visgi, įsijungęs genių atsakomybės jausmas ir atsisakymai būti kitose vietose subūrė komandą kelionei. Su 4-iais keitimais buvome pasiruošę.
Rungtynių paklotas iš toli atrodė neblogai, tačiau užlipus ant šiek tiek mažesnių matmenų aikštelės žolė pasirodė aukštoka, kamuolys riedoje lyg su „rankiniu“ patrauktas, kaip ten bebūtų ant natūralios vejos žaisti yra malonu.
Visi du įvarčiai krito pirmajame kėlinyje, kartą pasižymėjo varžovas, kartą mes ir galutinai laimėjome 2:0. Pirmo įvarčio nusipelnėme po aštraus Svaikos perdavimo iš krašto, po rikošeto įvarčio autoriumi tapo kaišiadoriškis. Antras po tolimo Jano šūvio ne iš arti ir toks taiklus, kad pats įvarčio autorius mažumėle pasimetė, bet tik trumpam, paskui, įkalbėtas komandos draugų suprato, kad taip ir norėjo.
Momentų tikrai turėjome nemažai, prie savo vartų irgi turėjome ką veikti, taigi, pakankamai greitos varžybos su teigiamu rezultatu ir išsivežamais trimis taškais. Vietiniams sirgaliams vaizdas tikrai patiko, neaišku kiek prie to prisidėjome mes, neaišku, kiek prie to daug prisidėjo Divenda futbolininkai, bet dalis jų priminė C. Ronaldo per EURO2016 finalą, palei brofkę su nurodymais lakstė, schemas ir tatktikas dalijo, klausė jų ar neklausė kitas klausimas, visgi žavinga. Žinoma, kuklumas ne be velnio lašų nugalėtas, bet juk šeštadienis, nieko smerktino.
Išvyka gavosi sėkminga, nors žaidžiant su paskutinėje vietoje esančia komanda ir norėjosi lengvesnių taškų, bet yra kaip yra, svarbu, kad tuos taškus pajamėm!

O šį sekmadienį susitiksime su Ozu, reikia išsiaiškinti kas šiai dienai yra ketvirtas, o kas penktas. Vėl žaisime ant žolės -  17:30 val. legendinio Panerio stadione. Iki susitikimo! 

Nr. 1 + Nr. 26 = Nr.27 (gaunasi, kad Mindaugėlis parašė?!)